Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! Szinkronos vagy...

Animések! Szinkronos vagy feliratos animéket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

Én mindkettőt :D Bár elba_ák szinkronnal eléggé.

Vagytok valamilyen csopiba fb-n?? (Animés)

Valaki gyűjti még rajtam kívül az animés ismiket? :'D

Ha igen az bejelölhetne... írjon és küldöm a profilom :))))



2013. márc. 1. 23:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ha van magyar szinkronnal akkor azt nézem, ha nincs akkor felíratosan, bár nem nézek sok animét, eddig csak a bleachet néztem végig, meg most értem utol a one piecet, lehet most elkezdem nézni a fairy tailt
2013. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Csak felirat , sokkal jobb , a magyar szinkron 90%ban gáz .

Gyűjtök animés ismerősöket , ha akarsz ird le privátban a MAL neved felveszlek .


/Nem vagyok animés fb csoportban , mert az fb-ot gyűlölöm./

2013. márc. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a Sailor Moon óta nem néztem szinkronos animét :)
2013. márc. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ha van szinkronos anime akkor avval nézem.


Mostanában új animéknél marad a felirat japán hang.

2013. márc. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Fúj én kifejezetten utálom a szinkronos animéket..."anno" még az első pár animéket azzal néztem de mostanra ha van szinkronja akkor se azzal nézem !
2013. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Utálom a szinkronosat az anime csak japánul és felirattal jó szerintem és hozzám is jöhet a privát üzenet de én sem fb-zek inkább ha van skype akkor azt.
2013. márc. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Én is inkább felirattal nézem. Nem azt mondom, hogy a magyar szinkron gagyi lenne( a hajam szála az égnek áll attól, mikor a sok laikus csak fikáz, de jobbat nem tudna csinálni), de a japánok egész egyszerűen annyira más vehemenciával beszélnek, mint mi, hogy a saját nyelvünkön nem tudnánk azt visszaadni. A képi világ is ugyebár a beszédükhöz igazodik, így nem csoda, hogy fura lesz a szinkron.
2013. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Én inkább manga-párti vagyok, de ha mégis nézek, akkor felirattal nézem. Mindenesetre a magyar szinkronok még mindig jobbak, mint mondjuk az angolok. :P

Felőlem bejelölhetsz Facebookon, de ha egy hónapban egyszer fellépek, sokat mondtam :D, úgyhogy nálam is biztosabb a Skype.

2013. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Hát, lehet, hogy én vagyok ennyire hozzá nem értő a szinkronhoz, de nekem nincs sok bajom vele. Néha csúszik, vagy rövid/hosszú a szöveg a mozgáshoz, de azért ezt láttam a japánoknál, és máshol is. Csak néha pár karakternek borzalmas hangot adnak.

De visszatérve, ha van szinkron azzal nézem, ha meg nincs, felirat. Ha valamit elkezdtem nézni szinkronosan, akkor azzal is fogom befejezni. (Mondjuk a Naruto és Bleach, nekem a nevek utáni utótagok és a más hang kicsit fura, szóval, ezért is.)

Sokat FB-zek és több csoportban is benne vagyok, de amit a legjobb szerintem a Fülöp-szigeteki :DD Mindig friss képek, kérdések stb. persze angolul.

Van MAL-om, és skype-om is, bár az utóbbi időben kezdek "leszokni" hiszen egyrészt túl sokat néztem eddig, és a szociális életemnek se tesz túl jót :) (Ráadásul mindezt az új osztálytársaim érdekében teszem :))

Ennek ellenére nyugodtan írhatsz :))

2013. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Hú~ Szerintem a szinkronok is jók, de a feliratot is el lehet rontani... de alapvetően anime számban a feliratosak jobbak szoktak lenni. Mangát én is olvasok és szintén szeretem őket! ^^ (De mindegyik egy helyen áll nálam.)
2013. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!