Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nincs-csak kevés oldalon...

Miért nincs-csak kevés oldalon- letölhető gorefilm?

Figyelt kérdés
be van tiltva vagy mi a f*sz?

2013. márc. 6. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem igazán értem.Külön ilyen filmekre specializálódott letöltőoldal szerintem nemigen van,máskülönben pedig az összes ilyen fent van publikus trackereken.De privát torrent oldalakon is,mint pl ncore.


A betiltásnak semmi köze ehhez,van rengeteg gore film,ami sok helyütt be van tiltva,attól még interneten hozzá tud férni akárhol akárki.

2013. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hol lehet hezzuk férni?
2013. márc. 6. 17:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hezzuk?Sehol.Max hozzájuk.


Már mondtam.Beírod szépen googleba a film címét és utána,hogy torrent.Millió találatod ki ad.


Egyébként konkrétan most melyik filmekre gondolsz?

2013. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Például az Inside,A kés filozófiája,Szerb film,Begotten,Mártírok,Tudatalatti erőszak,Visitorq,Ebola syndrome? Vannak olyan oldalak,ahol INGYEN hozzá férhetek ezekhez?
2013. márc. 13. 15:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Tényleg nem tudsz olvasni,vagy csak velem szórakozol?!

Akkor leírom még egyszer...


GOOGLEBA beírod a címét az adott filmnek és mellé,hogy torrent. Én mindegyikkel kipróbáltam és az összes fel van töltve torrentben.

Azonkívül ncore-on is mindegyik fent van. Többségük felirattal,mivel szinkron amúgy sincs.


Mindegyikhez INGYEN lehet hozzáférni.

2013. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megj.:Inkább angol címekkel próbálkozz a keresőben.
2013. márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
milyen nagy kár hogy nem tudom..Nem tudtok küldeni egy LINKet ahol bíztos hogy ingyenes?
2013. márc. 14. 18:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Tényleg kezdesz idegesíteni...

1.GOOGLE

2.FILM CÍME ÉS MELLÉ,HOGY TORRENT PÉLDÁUL ÍGY: [link]

3.MEGKERESED A LEGSZIMPATIKUSABB TALÁLATOT=(JELEN ESETBEN MÁR AZ ELSŐ IS AZ)


A film angol címével van baj?Csak rá kell keresni a magyar címére,kiadja az angolt is.

2013. márc. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De akkor le is írom neked az angol címüket:

Phylosophy of a knife,serbian film,Begotten,martyrs,Subconscious Cruelty,Visitor-q,Ebola syndrome


Van még kérdés?Szerintem eddig is épp elég érthető volt a magyarázatom,de ha az a bajod,hogy nem magát a linket küldöm el(amit Te is fél perc alatt megkereshetnél),akkor most közlöm,hogy nem enged linkelni az oldal.

2013. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!