Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc Star trek...

Melyik a kedvenc Star trek sorozatotok és melyik tetszik a legkevésbé és miért?

Figyelt kérdés

vagy pedig soroljátok fel és kezdjétek azzal amelyik a legjobban tetszik haladva a legkevésbé tetsző felé

az én sorrendem

TOS

VOY

DS9

ENT

TNG



2013. márc. 13. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Voyager, Enterprise, DS9 én ezeket néztem még régen és ebbe a sorrendbe raknám.
2013. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
DS9, Voyager, TOS, TNG, ENT
2013. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 WorfHadnagy ***** válasza:
100%

A TNG-ből láttam először részeket, ez tetszik a legjobban.

Utána a TOS, mert oldscool és művészi.

Aztán holtversenyben a Voyager és a DS9, előbbi a családias hangulat, utóbbi a kultúrák bemutatása és a háborúk miatt tetszik.

Legkevésbé az ENT tetszik, túl száraz nekem, hiányzik belőle a Trek alaphangulata.

2013. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

1. VOY/TNG

2. DS9

3. TOS

4. ENT


A Voyager volt az első ST sorozat amiből láttam részeket. Utánna jött az eredeti, Deep Space 9, Enterprise majd végül Az új nemzedék. Eredetileg a Voyager volt a kedvencem, de miután láttam a TNG-t is teljes egészében, azóta nem igazán tudom eldönteni melyik tetszett jobban, így mondjuk, hogy 1. helyen ez a kettő van döntetlenben nálam. Az Enterprise került a legvégére, !de! nem azért mert egyáltalán nem tetszett, csak a többihez képest ennek nem volt az a klasszikus ST feeling-je.

2013. ápr. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ENT DS9/VOY TOS TNG TAS


Az Enterprise volt a legelső amit láttam és az tetszett a legjobban..Utána a Voyagert néztem meg,az is nagyon jó volt.A TNG-t láttam utána de az egyáltalán nem az én stílusom.A TOS egyátalán nem.A DS9 is nagyon tetszett,amit végül láttam.A TAS-t meg nem is láttam.

2013. ápr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
DS9 egyértelmű kedvenc, szerintem a legjobb Star Trek sorozat. A többit is láttam, de azok annyira nem fogtak meg, hogy többször is végignézzem őket. Meg szerintem ez volt a legizgalmasabb is, mikor elkezdődött a Domíniummal a háború.
2013. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cukimogyi01 válasza:
Hát.. öhm.. Ez nehéz kérdés, mert mindkettő jó. Első helyen holtversenyben VOY/DS9 (A DS9-t 5-ször láttam, a VOY-z 4-szer) 2. helyezett a TNG (ezt azt hiszem 2-szer láttam) 3. helyezett az ENT (ezt is 2-szer) 4. TOS
2014. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!