Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Pi élete és az Amélie...

A Pi élete és az Amélie csodálatos élete hasonló stílusú filmek?

Figyelt kérdés
Utóbbit láttam és nagyon tetszett a hangulata. Tudom h egész más sztori, de hasonló hangulatú? Lassú, elmélkedős, szép?
2013. márc. 14. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Hmm, többnyire talán igen. Bár szerintem az Amélie csodálatos élete érdekesebb és sokkal intenzívebb.

2013. márc. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem láttam a hasonlatosságot.

Amíg az Amelie csodálatos élete című film könnyed, szatirikus humorral fűszerezett, tipikus hangulatú francia remekmű, addig a Pi élete a látványvilágával elkápráztató, a direkt érzelmekre ható, kitűnő alkotás.

Hozzám az Amelie csodálatos élete című film áll közelebb.

2013. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos,hogy mindkettő kissé elvont,gondolkodtató...nem vagyok benne biztos,hogy ugyan olyan stílusúak,de nekem is tetszett mindkettő:)
2013. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hangulatban ezekhez hasonló filek, szerintem fognak tetszeni:

-Arany iránytű

-Csillagpor

-Aszterix és Obelix - Kleopátra küldetés

-Idétlen időkig

-Káposztaleves

-Totoro

-Cihiro szellemországban

-RRRR

-

2014. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagy hal,Chihiro szellemországban.Egyébként Amelie egyik személyes kedvencem,imádom. :)
2017. márc. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!