Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki megválaszolja nekem...

Valaki megválaszolja nekem ezeket az Eredettel kapcsolatos kérdéseket?

Figyelt kérdés

1. Állítólag Cobb totemje a jegygyűrű. De ezt honnan tudjuk?


2. Az első szinten, amikor a befektető-csávót meglövik, miért nem csinálnak neki egy lökést, hogy ő kikerüljön az álomból? Mert végül is ők is azzal jutnak ki, tehát ezzel meg lehetne szakítani.


2013. márc. 15. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Hihető tézis, mert ugye pont Cobb mondta, hogy a totemet nem szabad megmutatni, a gyűrűjét pedig nem látni a filmben. A pörgettyű mellett szerintem is a gyűrű volt a totemje.


2. Saito azért szállt be az álomba, mert látni akarta, hogy tényleg sikerül-e az incepció, meg gondolom érdekelte is a menete.

2013. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, de ott az élete volt a tét, pontosabban az, hogy 50 évet a semmiben tölt-e el!


Azt se értem, hogy a végén, mikor a kocsi belezuhan a folyóba, miért nem ébredtek fel azonnal. Az nem viszi ki őket a valóságba?


Vagy ez a lökés csak kívülről működik? Tehát a teherautó csak az álombeli álmot tudta megszüntetni és ahhoz, hogy kikerüljenek, a repülőn kellett volna lökés?

2013. márc. 15. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:

1. A jegygyűrű körül elég sok spekuláció van, mert csak akkor van a kezén, amikor (vélelmezhetően) álmodik.


2. Erre az a magyarázat, hogy annyira erős szert használnak, hogy nem tudnak felébredni az első szinten, vissza a valóságba, csak ha elmúlik a hatása. Hogy mit történik, miután kimásznak a vízből, rejtély.

2013. márc. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!