Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Leírnátok a saját szavaitokkal...

Leírnátok a saját szavaitokkal, hogy miről szól a Nagyfiúk c. film?

Figyelt kérdés

#Adam Sandler #Nagfiúk
2013. márc. 19. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan mint egy kiherélt Amerikai Pite. Annyit elég tudni, hogy Adam Sandler a behízelgő mosolyával és halvány színészi játékával a rossz értelemben családi filmnek nevezett bugyorban lavírozgat. Tudnék még róla mesélni, de már rég láttam és nem sok nyomot hagyott bennem.
2013. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A "családi film"-et itt idézőjelben értem, mint műfajt.
2013. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
A szokásos Adam Sandler féle baromság, szóra sem érdemes, igénytelen gagyi.
2013. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Arról, hogy idióták rohangálnak a gyerekeikkel. xD

Kb ennyi. Viszont rohadt jó. ÉN anyukámmal néztem meg, nagyon jó volt.

2013. márc. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egy kosárcsapat győz egy meccsen (amúgy gyerekekből áll) és megünneplik az alkalmat. rá húsz évre meghal az edzőjük és a temetésén összegyűlnek a nagyfiúk és egy hétvégét töltenek az edző nyaraló házánál. kiderül, hogy sandler családja milánóba utazik és csak fél hétvégét tudnak ott maradni de azt az egy napot is kiélvezik. az elindulás napján mikor a család pakol sandler párja meglátja a gyerekeket kacsázni és ő is odamegy viszont jól tökön vágja a fiját véletlenül. és ezért maradnak mert a nő szeretné kiélvezni a hétvégét. egy csomót szórakoznak de megjelenik az a csapat amelyik ellen játszottak és győztek. erre visszavágó következik de most nem győznek mert sandler direkt férredobja a döntő labdát és így mindenki boldog
2014. máj. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!