Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Csajok szabadon c. filmre...

A Csajok szabadon c. filmre beengednek 13 évesen? Mi a véleményetek a filmről?

Figyelt kérdés
Szülő nélkül,barátokkal beengednek?

2013. márc. 25. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Nem biztos,elég sokat mutat a film.

Amúgy nem a te korosztályodnak való,ezt ne vedd sértésnek nem is biztos hogy megértenéd a filmet. Nem egy tini film.

Nagyon sok az időváltozás,kevés a szöveg benne,inkább csak hatásvadász film,hogy átérezd és megértsd.

Tele droggal,meztelen nőkkel,erőszakkal,durva beszéddel.

2013. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :( Akkor szerintem nem erre megyünk,úgy hangzik tényleg nem nekünk való. Csak nincs semmi jó film,és annyira szeretnénk menni :(

Meg hát gondoltuk, Selena Gomez szerepel benne,ugyan már nm leht durva. De utána olvastam és mégis ;)

2013. márc. 25. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem eleg bena film
2013. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem tudom mi az ízlésed, de szerintem 50% van arra, hogy beengednek. Egyik ismerősöm is 13, mégis beengedték erre a filmre.
2013. ápr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
engem nem engedtek be es 15 vagyok
2013. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha valami jót szeretnétek akkor nézzétek meg a Tökéletes hangot vagy a Nagy napot. am bocs a késői válaszért de cak most káttam a kérdést
2013. máj. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, végül is a Tökéletes hangot néztük :)

Jó volt. A Csajok szabadon szerintem csak azrt jött szóba,mert ismerjük a szereplőket... Hát elég szánalmas film lehet -.- Bikiniben mutogatják magukat a Disney kislányok -.-

2013. jún. 4. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!