Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani jó fantasy...

Tudnátok mondani jó fantasy filmeket vagy sorozatot?

Figyelt kérdés

Sajnos mostanában nagyon sok szabadidőm van és már minden filmet amit találtam megnéztem.

De kérlek ne olyanokat írjatok h harry potter meg gyűrűk ura mert azt már 50x láttam:DD

Leírom amiket már megnéztem:

gyürük ura, harry potter, narnia, timothy green különös élete, tronok harca,spartacus, híd terabithia földjére, spiderwick krónikák....most hirtelen ennyi.

Esetleg tudnátok valami ötletet adni?

Köszönöm szépen


2013. ápr. 11. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 FannaL ***** válasza:

Film: A varázsló tanonc, A negyedik(bár ebbe az a rossz, hogy nincs folytatása, mert ugye olyan lenne mint a Harry Potter tehát sorozat), Percy Jackson és az Olimposziak-A villámtolvaj, X-men filmek, Álomháború.

Sorozat: Kissé durva: The Walking Dead tűrhető: Vámpírnaplók, Odaát. (Bár semelyiket sem sorolnám egy kategóriába.)És Misfits-Kívülállók, Smallville

2013. ápr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Misfitsnek sok köze nincs a fantasy világhoz, viszont az álomháború tényleg fasza volt.
2013. ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FannaL ***** válasza:
Á, tényleg okés bocsánat. Csak valahogy odaírtam, már megszokásból. :)
2013. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Viszont állat sorozat, azt hozzá kell tenni:)
2013. ápr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én nagyokat kacagtam ezen:

A tizedik királyság.

2013. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!