Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mindenki szídja az Éjjel...

Mindenki szídja az Éjjel Nappal Budapestet akkor hogy-hogy naponta 1milliós nézői van?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 23:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Az elmúlt két hét (2013. 13-14. hét) adatai alapján kijelenthetjük, csak az RTL Klub saját gyártású sorozatai (Barátok közt és Éjjel-Nappal Budapest) képesek minden nap meghaladni az 1 milliós nézőszámot a főműsoridőben (a teljes lakosságot vizsgálva).
2013. ápr. 18. 23:03
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy az 1 millió emberen kívül van még 9 .
2013. ápr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a mostani kormányt is mindenki szidja, mégis 2/3-dal nyerte a választásokat
2013. ápr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

mi nézzük a műsort az egész család :)


nagyon tetszik

2013. ápr. 18. 23:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Majdnem 10 millióan élnek Mo-n, ebből 1 millió nézi. Arra nem gondoltál, hogy aki szidja, az a maradék 9 millióba tartozik?
2013. ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát egy olyan adás nem volt amit még nem láttam volna
2013. ápr. 18. 23:16
 7/10 anonim ***** válasza:
És ez hogy jön ide?
2013. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

"mi nézzük a műsort az egész család :) "

Gratulálok! Anyu-apu,gyerekek. Ez kell a magyar családoknak,nem a művelődés,hogy esetleg okos,kulturált ember legyen belőlük,elvégre csak az ország jövője múlik rajtuk...


A személyes véleményem a műsorról:

-primitív

-megjátszott

-jellemferdítő


Miből is áll a műsor? Mindennapos "buli",szex,pia,káromkodás. Ennyi. És a hozzád hasonló kis tizenévesek,akiknek még ott van a tojáshéj a valagukon ezeket nézik példának,ezek befolyásolják a jellemüket. Elnézvén téged igenis rossz irányba,csak nincs hozzá elég eszetek,hogy felfogjátok.


Egyébként megjegezném,nem feltétlen minden jó,ami népszerű. De gondolom ezzel sem vagy tisztában.

2013. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

26/F vagyok :)


és sokkan azért nézzik mert röhögnek:D

2013. ápr. 19. 12:48
 10/10 anonim ***** válasza:
60%

26/F? Najó,hát az értelmi szint nem feltétlen nő az ember testével együtt.

Egy részt néztem meg,de nem értem hogy lehet ezen "röhögni". Primitív és gusztustalan az egész.


Persze mindenki azt néz,amit akar. Ha nektek ez esik jól...viszont Te kérdeztél,én pedig válaszoltam,úgyhogy ne sértődj meg túlságosan.

2013. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!