Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vasember 3 -at Imax 3D-ben...

Vasember 3 -at Imax 3D-ben vagy Cinema 4DX -ben néznétek meg inkább?

Figyelt kérdés

Az imaxben már többször voltunk, nagyon nagyon jó, és szívesen mennék oda megnézni, de még sosem voltam a 4DX moziba, és kíváncsi lennék rá hogy milyen, de azt mondják, hogy nem valami nagy cucc, én pedig a legjobb élményben szeretném megnézni a Vasember 3-at!!


Ti hol néznétek, vagy néztétek meg?

Kíváncsi lennék a véleményekre.



2013. ápr. 25. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
mi imaxben fogjuk megnézni a barátommal, már voltunk ott egyszer és nagyon tetszett :)
2013. ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

4DX-ről nem tudok sokat, mert nem nagyon érdekel, olvasd el ezt a cikket: [link]


Egyébként a Vasember 3-at se nem IMAX kamerával, se nem 3D-s kamerával vették fel, tehát nam az az igazi IMAX 3D élmény, mint mondjuk az Avatar volt, én pl. inkább IMAX 2D-ben nézném akkor már meg, ha adják ott is.

2013. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!