Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe?

Jasper07 kérdése:

Mi a film címe?

Figyelt kérdés

Rövid tartalmak:

1., Halász hálójával egy lányt fog ki a tengerből, akiről később kiderül, hogy sellő.


2., Írónő elvonul a város zajától egy erdei házba, hogy új regényén dolgozzon. Nem jött be neki! A seriffel az élen többen megerőszakolját, megalázzák, majd utolsó erejével egy hidról a folyóba ugrik. Azt hiszik meghalt, de nem! Keményen bosszút áll!


Ez lenne a két film, aminek nem emlékszem a címére. Ha valaki tud, kérem segítsen!


Köszönettel:


jasper07


2013. ápr. 28. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A 2. engem eléggé a Köpök a sírodra című filmre emlékeztet,viszont abban azt hiszem nem volt seriff és nem ugrott a folyóba.

Igazából van egy régi,1978-as és egy 2010-es verziója-én a régebbit láttam,szóval meglehet,hogy amiről Te beszélsz az a 2010-es verzió.


Remélem segíthettem!

2013. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első nem ez?

[link]

2013. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hali!

Nem a csobbanás, de hasonló! Egyedül neveli kislányát a fickó és a kiscsaj rájön dolgokra!

2013. ápr. 28. 16:16
 4/4 A kérdező kommentje:

Hali!


a második megvan, köszi

2013. ápr. 28. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!