Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól ez a Zöld íjász?...

Miről szól ez a Zöld íjász? Érdemes még bekapcsolódni? Gondolom valami férfiaknak szóló dolog lehet, mert a férjem szokta nézni (most is azt nézi).

Figyelt kérdés

2013. máj. 10. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem kérdezed emg őt? :D


Arról szól,h volt egy hajóbaleset, ami után meghalt a főszereplő apja, de előtte adott neki egy kis noteszt tele nevekkel, azok neveivel, akik az apa szerint romba döntötték a városukat. Aztán a fiú 5 évig egy szigeten él, ahol megtanul íjászkodni. Aztán rátalálnak, hazamegy és elkezdi éjszaka lenyilazni azokat, akik a noteszben vannak, vagy akit nem öl meg azt rácsok mögé juttatja.


Röviden ennyi, de van benne összeesküvés meg minden.


Meg amúgy sztem nagyon idegesítő,h a főszereplő a noteszben szereplők testőreit hidegvérrel gondolkodás megöli, aztán elfogja a rosszfiút és a pofájába nyögi hogy: nem öllek meg, mert nem az én módszerem...

2013. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*gondolkodás nélkül
2013. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Azért nem őt kérdeztem, mert nem akartam a Zöld Íjász közben zavarni, no meg mások véleményére is kíváncsi voltam:)
2013. máj. 11. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, annyi, amennyit az első mondott:) Közben páran megtudják a titkát, hogy éjjel álmokfut, fény derül pár családi dologra..

Engem is csak az idegesít, hogy kinyírja az őröket, de a gonoszt meg nem és akkor még azt mondja, hogy "nem vagyok gyilkos" meg ilyenek.

De amúgy jó sorozat!

2013. jún. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes nézni nekem is a kedvencem.Amúgy nem férfiaknak szól hanem főként nőknek.
2013. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!