Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani nekem olyan...

Tudnátok mondani nekem olyan megható filmeket amik igaz történet alapján készültek?

Figyelt kérdés

Gondolok ilyenekre pl: Lehetetlen!

Lehetőleg ne nagyon régieket linkeljetek kérlek, úgy 2009-2013 közöttiek érdekelnek!

Előre is köszönöm!



2013. máj. 19. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Intouchables
2013. máj. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bár A lehetetlen című film gerince megtörtént eseményen alapszik, szerintem alaposan le volt öntve olcsó, giccses,hollywoodi túlkapásokkal, a spanyol filmekhez képest méltatlanul.

Gondolom, nem ezt kérdezted, de kikívánkozott, mert a spanyol filmeket igen nagyra becsülöm.

A kérdésedre:


Dr. Halál

(You Don't Know Jack, 2010) [link]


Ördögsziget

(Kongen av Bastoy, 2010) [link]


Fékezhetetlen

(Lawless, 2012) [link]


A Laconia elsüllyesztése

(The Sinking of the Laconia, 2010) [link]

2013. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Óvatosan kell elfogadni a "megtörtént események alapján" felcímkézett filmek tartalmát, mert időnként az "alkotói szabadság" mentségével köszönő viszonyban sincsenek a valósággal.

Egy példa:


[link]

2013. máj. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Sajnos így számtalan remekműtöl "fosztod" meg magad - mármint hogy újabbakat keresel csak.


Az Argo-akció, Goon , Puncture, Örök pillanatok, Hacsi, a leghűségesebb barát, Aftershock, Temple Grandin , A király beszéde.


Jó szórakozást!

2013. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sKillEr96 ***** válasza:
Jack Ketchum: A Szomszed LAny (The Girl NExt Door) c. konyvebol a filmadaptacio, mondjuk ez szerintem kicsit regebbi, mint 2009, de az biztos, hogy nagyot ut
2013. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!