Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mik a kedvenc összefüggő...

Mik a kedvenc összefüggő folytatásos rajzfilmsorozataid?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy régi vagy új, nem számít, hogy mennyi, akár 1 is lehet, a lényeg, hogy olyan legyen, ami összefüggő folytatásos, és ne önálló összefüggéstelen epizódokból álljon.
2009. okt. 5. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:

X-Men:Evolution


kár hogy elkaszálták, nagyon szerettem

2009. okt. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az is egyike azoknak, amiket néztem, de még újból képernyőre kerülhet. :-)
2009. okt. 6. 08:28
 3/10 anonim ***** válasza:

a 3 kedvencem:

Death Note 37 rész (mindenképpen feliratosan)

[link]


Code Geass +R2 (R2 a 2. évad) 50 rész

[link]


Neon Genesis Evangelion +End of Eva

[link]


[link]


persze ezeket csak idösebbeknek :D Illetve szeretem a Naruto-t és a Bleach-t

2009. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Thurston ***** válasza:
Hú, az előző válaszolónak remek ízlése van. Bár a shounenek távol állnak tőlem, de a DN, a CG és az NGE abszolút kedvenceim. Persze ezek elég komoly témák, nem ajánlom azoknak, akik csak szórakozni akarnak.
2009. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Family Guy :)

South Park


régebben Frédi és Béni

jack a kalóz

2009. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Thurston ***** válasza:
Frankón felsoroltál négy olyat, aminek nincsen egybefüggő története. *taps*
2009. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

22:04

nem olvastam el az apróbetűs szöveget :D

2009. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

16:48 vagyok

amiket felsorolt 22:04, azok a fun kategoriába tartoznak, hazamész, leűlsz, és röhögsz.

Amiket irtam (szerintem olyan sorrendbe nézd meg), pl. Death Note, nem figyelsz 5 percig, és azt se tudod hogy mi történt. Nem az van benne, hogy egyik föszereplő lehánnya a másikat hanem, dráma-pszihologia. A karakterek kidolgozottsága, a történet alakulása....

2009. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem a shouneneket. Igaz, megse közelitik a másik hármat amit kiemeltem, de azoknak is van mondani valója. pl. Naruto, soha ne adjuk fel az álmainkat, a barátságrol... Hát a Bleachröl (nagyon szeretem), szeritnem, egyes karakterek személyisége, életfelfogása amit talál meglehet emliteni.
2009. okt. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

22:12 - Te, nem csak az apró betűs részben írtam, hogy összefüggőt kérek, hanem a kérdésben is. Akkor most írj olyant, ami összefüggő sztorival rendelkezik. Vannak a poén kategóriában is, bár nem jellemző, ott inkább 1-2 részek függnek össze, olyan van, de az egészre nem jellemző.

Régit is lehet írni, nem csak mostanit.

2009. okt. 15. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!