Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok Közt fanok, szerintete...

Barátok Közt fanok, szerintetek mire utalhat ez a mondat?

Figyelt kérdés
Az eheti előzetesben olvastam: "Zsolt sokakban ellenszenvet vált ki, ami olyan eseményhez vezet, ami még nem történt a Mátyás király téren." Na most, az addig oké, hogy demonstráció lesz (láttam az előzetest), de szerintem maga a demonstráció lesz az, ami kiváltja az eseményt. Ti hogy gondoljátok? Szerintetek milyen esemény nem történt még a Mátyás Király téren? Öngyilkosság még nem volt, viszont nem cikkeztek, hogy Zsolt távozna a sorozatból... Vagy öngyilkossági kísérlet?
2013. jún. 17. 19:51
 1/2 anonim válasza:
Hát abból ítélve ahogy Zsolt bekettant az utóbbi pár részben szerintem is egy öngyilkosságot fognak megrendezni és amin eddig gondolkodtam hogy ha Barta öngyilkos lesz akor Zsófi is be fog golyózni valószínűnek tartom hogy ez fog történni de ugyan ezt a dolgot válthatja ki az is hogyha Bartát elmegyógyintézetbe vagy börtönbe csukják !
2013. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Zsoltot ki ne szedjék a sorozatból!:)
2013. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!