Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most néztem meg az Elcserélt...

Most néztem meg az Elcserélt életek c. filmet! Véleményetek?

Figyelt kérdés
Nagyon megfogott a történet, és azt tudom, hogy valójában megtörtént!Van vki aki utána nézett? Esetleg meglett a fiú, vagy hasonlók...
2009. okt. 13. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem láttam. miröl szól? a cime igéretes számomra is.
2009. okt. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Láttam a filmet.Hát elég beteg...Mármint úgy értem,hogy borsózott tőle a hátam.A gyerekrabló iszonyatos...Na mindegy,szóval fura ez,hogy hogyan akarták az anyára rábeszélni a másik gyereket.

Ha neked tetszett ez,akkor nézd meg a Száll a kakukk fészkére c.filmet.Nem egy mai film,nem is olyan pörgös,mint sok mai agysorvasztó,gyorsan fogyasztható mozi.Érdemes megnézni.

2009. okt. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arról szól, hogy egy anya egyedül hagyja a fiát a lakásba, míg ő elmegy dolgozni! Aztán mikor hazaér, nincs a fia sehol! Hívja a rendőrséget, és elkezdik keresni a fiút! Rá kb 5 hónapra hoznak egy fiút, hogy ez az ő gyerek..de a nő tudja, hogynem az övé, egy anya csak megismeri a saját gyerekét!A fiúnak pedig bemesélték, hogy ő az anyja, ezt és ezt válaszolja! A fiú körül volt metélve, a fogai se olyanok voltak, de még a magassága se stimmelt! De a rendőrök mindenre találtak magyarázatot!Nem akarta a rendőrség beismerni, hogy hibáztak!A nőt őrültnek nyilvánították, és bedugták diliházba!..Aztán egy másik kisfiú esete, aki Kanadából szökött át az USA-ba, és végül kiderül, hogy ezt a fiút itt tartották fogva, és egy gyilkossal voltegyütt, gyerekeket öltek, kb.20 fiút! Elrabolták és megölték őket! Azt a bizonyos fiút is, akit az anyja elvesztett!(vagyis a fimből nem derül ki pontosan, hogy halott-e vagy élő.., ez az ami idegesít engem) Nagyon megrázó történet! Igazán jó film!
2009. okt. 13. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Láttam a filmet, nagyon tetszett de nagyon durva film. Angelina Jolie,valami fantasztikusat alakít. és ráadásul igaz történet. De egyébként véleményem szerint megölte a gyereket mert azt mondja a végén,hogy "nem mondhatom azt amit maga hallani akar" mert nem akar hazudni pont a kivégzése előtt,mert akkor nem jut a mennyországba. szóval ebből azért elég egyértelműen kiderül,hogy meghalt a Walter. De nagyon megrázó a film,tényleg. Az anyai szeretetről,bátorságról,reményről és az igazságért való véget nem érő harcról szólt nekem a film.
2011. szept. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!