Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek valami kegyetlen...

Ismertek valami kegyetlen ijesztő horror filmet?

Figyelt kérdés
Nem A Rémálom az Elm utcában és esti mese társai érdekelnek hanem valami ami után még egy felnőtt is benéz az ágya alá.Ilyet tudtok írni?Vagy nincs normális horror film?

2013. jún. 24. 23:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Philosophy of a Knife
2013. jún. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Nézem is.Remélem ijesztő.Jöhet még film!
2013. jún. 24. 23:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
garantálom hogy összefosod magad, vagy csak szimplán depis leszel egy ideig, és nem bírsz majd ránézni az emberekre, remélem még időben szóltam :)
2013. jún. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lord Keri ***** válasza:

Amit az előző válaszoló írt "Egy Kés Filozófiája" nálam is kicsapta a biztosítékot, mivel igaz sztorit mutat be. De az is inkább az a megdöbbentően kegyetlen kategória, nem lesz szerintem rémálmod tőle. Manapság szerintem a megdöbbentő horror / thrillerek az ütősebbek, mert vérfürdő szinten már mindent ellőttek.


Viszont ha lélekölő is jöhet, akkor én benevezek az


I Saw The Devil-el, bár nem lesz tőle rémálmod, de nagyon nyomasztó film! :)

[link]


(Nekem a kedvenc horror/thrillerem)

2013. jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lord Keri ***** válasza:

Azért gore kategóriában is ajánlok egy filmet, ez elég "kellemesen" véres!


The Loved Ones

[link]

2013. jún. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezek szoktam ajánlani én is. :)


Ne ijesztőt keress, ami után félsz, mert nincs. Nyomasztót próbálj találni.


* Janghwa, Hongryeon (A két nővér)

* Dead End

* Calvaire

* A l'interieur (Betolakodó) /ha horrorról van szó, ebben a filmben megvan minden, ami egy tökéletes horrorfilmhez kell/

2013. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm ment mindenkinek zöld.De az Egy kés filozófiája című filmhez tudtok adni 1 linket ahol online megnézhetném.Ahhoz nem találtam a többihez keresem még.
2013. jún. 25. 13:58
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja amit lehet magyar szinkronnal. Köszi előre :d
2013. jún. 25. 13:59
 9/11 Lord Keri ***** válasza:
100%

Egy kés Filozófiája


Part 1

http://www.youtube.com/watch?v=gF_SjKm66RA


Part 2

http://www.youtube.com/watch?v=wUHeOABS0fI


Ez nem jelent meg magyarul, annyira beteg, hogy szerintem be is tiltanák! Tudtommal még magyar felirat se nagyon van hozzá. Azt amúgy csodálom, hogy youtube-ról nem törölték. Bele tudsz nézni, hogy egyáltalán érdekel e, mert ez félig meddig dokumentumfilm!

2013. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lord Keri ***** válasza:

Megtaláltam neked online az I Saw The Devil-t is, de ehhez is csak magyar felirat létezik, nem jelent meg itthon.


[link]

(Kattints a Continue to Video-ra, utána pedig a Stream Video-ra! A hirdetést pedig majd x-eld ki)


Zseniális film, érdemes megnézni!

2013. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!