Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lattam par honapja egy filmet...

Lattam par honapja egy filmet angolul. Horror, es nem tudom melyik az. Segitenetek?

Figyelt kérdés
tehat a filmben az volt h volt egy pasi meg egy no egy hazban ejszaka es a haz korul fel-fel tunt 3 feher maszkos alak,meg volt a maszkon par piros minta.es ott remisztgettek oket meg gyilkossag stb.es a vegen az vn h masnap reggel a csaj meg 2 pasimeg vannak kotozve egy egy szekhez,a maszkosok elottuk allnak,leveszik a maszkokat es megolik mindharmat.aztan jon 2 kisfiu a hazba(ami tele van verrel minden fele),a maszkosok mar elmetek onnan.es az egyik fiu odamegy a halott nohoz,megnezi kozelrol es a no hirtelen ordit egyet,kinyitja a szemet es megfogja a fiu kezet es ezel vege vn.melyik ez a film?segitsetek kerlek.
2013. jún. 25. 12:17
 1/3 A kérdező kommentje:

ilyensmik voltak:

[link]

2013. jún. 25. 12:21
 2/3 anonim ***** válasza:

A linkeden lévő maszk a Fűrész című filmből van.


Amit Te keresel, az szerintem a Hívatlanok.

2013. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen ez az.KOSZONOM
2013. jún. 26. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!