Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

A teen wolfban melyik részben szerepelt először isaac?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Teen Wolf, farkasbőrbe, szerep, Isaac, első

2013. jún. 27. 17:40  Privát üzenet  

A válaszok
Így hirtelen jó kérdés, azt tudom, hogy akkor jelent meg először, amikor a temetőben csinálta a sírt...valahol második évad elején lehet...talán az első rész. (Teen Wolf *.* ~Hungary~ adminja ) :)

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2013. júl. 1. 15:58 Privát üzenet
2. évad 1. rész

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2013. júl. 23. 18:40 Privát üzenet
2x01

# 3/4Időpont 2013. aug. 14. 18:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

koszi:)

# 4/4Időpont 2013. aug. 14. 21:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Cobra 11-ben a Semir-nek a régi társát (nem a Ben-re gondoltam) hogy hívják. Amelyiket lelőtték. Mert hallotam hogy Chris meg Tom meg ilyneket. Akkor most mi a neve? Vagy midkettő szerepelt?
Melyik mesében szerepelt ez a figura?
Melyik filmben szerepelt Led Zeppelin-Going to California című száma betétdalként?
Az Éjjel-nappal budapest mely részeiben szerepelt Bunyós Pityu?
Mi a címe annak a big time rus résznek, amiben Elizabeth Gilies szerepelt?
Mi volt annak a német családi sorozatnak a címe, amiben egy 5 tagú család szerepelt (anyuka, taxisofőr apuka 3 gyerekkel: egy 12-13 év körüli lány ikerpárral és egy 8 éves kisfiúval)?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!