Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Walking Dead kedvenc szereplőd...

Walking Dead kedvenc szereplőd? és miért?

Figyelt kérdés
2013. jún. 29. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
F@**nak kell feltenni ezt a kérdést mikor már előtted feltették nem is egyszer... Olyan nehéz beírni a keresőbe azt, hogy walking dead azt már ki is ad egy rakat ilyen hülye kérdést... Ha az ilyen buta emberek használnák az eszüket mennyivel jobb világban élhetnénk... De hát Isten hiába adta, ha az ember nem használja...
2013. jún. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha hiszel istenben neked még annyi eszed sincs mint másnak felesleg szal inkább menyj vágd fel az ereidet hidd el senkinek nem fogsz hiányozni
2013. júl. 1. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem Michonne:D imadom a katonai stilusat,azt ahogy banik a karddal nekem ö a kedvencem
2013. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Daryl imádom olyan kemény és mégis kedves vicces és persz azért nem is csúnya :D Még Michonne-t szeretem mert imádom amikor a kardjával megy :) Persze szeretem még Ricket meg Glennt meg Meggit meg hát stinte az összeset de Daryl és Michonne a Best :D
2013. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!