Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A filmekbe hogyha verekedés...

A filmekbe hogyha verekedés van, eltörik vkinek az orrát, vagy akármi, a vért hogyan szimulálják?

Figyelt kérdés
hogy kerül oda olyan gyorsan a vér , milyen trükk ez ?és mi is az ? odaspriccelik gyors vagy mi ?
2008. jún. 26. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
szerintem vmi piros festékes kapszulát használhatnak.
2008. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de elég élethűen is tudnak verekedni,azt is hogy csinálják hogy ne legyen baja annak akit leütnek? :) mer a tévébe olyan mintha megütné tényleg
2008. jún. 26. 22:17
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
ha kaszkadőr (vagyis nem a híres színész), akkor azt szerintem tényleg ütik. :) a színész meg azért az, hogy el tudja játszani, ahogy épp jól pofán vágták. :)
2008. jún. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
85%
Festékpatronokkal gondolom. Meg gyors vágásokkal is tudnak manipulálni. pl megütik, de közben képet váltanak, más szögből mutatják, akkor lehet az a felvétel már máskor készült és közben odarakták a vért. Egyébként meg ez a szakmájuk, ehhez értenek.
2008. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
művérrel (ezt egyszer vlyik ilyesfajta film -így készült-előzetesében láttam.
2008. jún. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
az ütéseket úgy csinálják h valójában nem ütik meg egymást hanem kissé távolabb ütnek a fejtől a megütött színész jó reakciójának köszönhetően a kamerákon keresztül olyan mintha tényleg megütötte volna. ez egy szimpla optikai csalódás amit a Bud Spenser filmekben jól észrevehetsz.
2008. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Azért, érdekes lenne ha a kaszkadőrt szarrá vernék egy forgatáson.. :D
2008. jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hehehhe:))
2008. jún. 27. 13:31
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Művér, meg persze jól kell összevágni a jeleneteket, verni sem szokták egymást, színészek vannak a filmekben nem boxolók:D De menj el egyszer egy filmforgatásra és kicsit jobban megérted mi hogy megy, előtte én sem tudtam elképzelni:)
2008. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Mi csinálunk baleseti szimulációt elsősegélynyújtó versenyek keretében, és tudunk művért főzni (tképpen cukorszirup ételfestékkel - nagyon élethű színre és állagra is!), és már kezdetlegesebb vérpatronokat is csinálunk. Eléggé jól működik, szóval szerintem ezzel csinálják, mert nagyon is megvalósítható, főleg ha erre speciális anyagok vannak meg külön keret, hogy az ilyen szimulációt fejlesszék.
2008. jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!