Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó vagy gonosz? Gonosz vagy...

Jó vagy gonosz? Gonosz vagy jó? Az nagy baj ha nekem mindig a gonosz karakterek a kedvenceim? :D

Figyelt kérdés

Egy kezemen meg tudom számolni hányszor volt a kedvenc karakterem

Jó. Kb 0szor. Már szinte szurkolok nekik úgy a filmekben mint a könyvekben is, hogy nyírd már ki, tedd már el láb alól, csapd be, szedd el a pénzét, szöjj tervet ellene... stb

És olyan örülös fejem van mikor bekövetkezik, a végén meg elszomorodom mert bevégzi xD.

ez baj ugye? XD



2013. aug. 11. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én erre csak egy nevet tudok mondani, egy nevet mely a legepikusabb "antihős"-t illeti: Lelouch Lamperouge.
2013. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 gonosz kedvencem van.

Assassins Creed 3-ból Haytham Kenyway

meg a Revoltionból a Tom

:D

2013. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert a főhösöket olyanra "gyártják", hogy mindenkinek megfeleljen, tehát nem kap valódi jellemet, csak egy képlékeny valamit, hogy ha még nem is tudsz azonosulni vele, ne legyen akkora hibája amiért kifejezetten megutált. Tehát a főhősök jellemtelenek.


Ezzel szemben a főgonoszok nagyon karakteresek, én is szeretem őket nagyon.

2013. aug. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jól van akkor :D
2013. aug. 12. 10:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha netalántán veszik a bátorságot, és mégis adnak jellemet a főhősnek, akkor jönnek létre az olyanok, mint a Vasember pl :)
2013. aug. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!