Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek film a spring...

Thomas94 kérdése:

Szerintetek film a spring breakers csajok szabadon?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 00:19
 1/4 Renesmee98 ***** válasza:

hát persze hogy az!

csak nem tűnik annak, mert igazából egy nagy zene bikini és szex massza xD :P

2013. aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sinead ***** válasza:
Hát, nem igazán tudom.. Én tegnap néztem meg, nem voltam megelégedve.. A kedvenc színésznőm Selena, de ebbe a filmbe nem illett szerintem. Én többre vártam, ha már Selena a facebook oldalán annyira reklámozta hogy így meg úgy milyen jó lesz. Ez biztosan egy film, de nem jó film.
2013. aug. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szerintem érdekes film... érdekesen SZ*R


amúgy művészfilmnek van beállítva, számomra érthetetlen okokból és tényleg... van benne kis mögöttes tartalom, de azt nem mondhatnám, hogy mondanivalóval rendelkezik... semmi újat nem mutat, eddig is tudtuk, hogy sokan nem tudják a határt a bulizás és a drogok között, stb. de ennyi. na meg két kiscsaj kivégez egy egész ház n*gger maffiát? ugyan!

2013. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én annak néztem:D Nem is teleportációs kólának:) Amúgy még nem láttam, de kivi vagyok rá, úgyhogy majd megnézem:)
2014. jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!