Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Jóbarátok a létező legideges...

A Jóbarátok a létező legidegesítőbb sorozat szerintem. Csak én gondolom így?

Figyelt kérdés
Jóbarátok
2013. aug. 26. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem hiszem, biztos vannak még sokan így. Szerintem viszont nagyon is jó sorozat.
2013. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Akkor te nem nézel RTL-t és Tv 2-t.
2013. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Biztos van még néhány retardált aki így gondolja, de kevesen vagytok.
2013. aug. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Biztos sokan vannak akik nem szeretik, de elég valószínű hogy te vagy az egyetlen aki szerint ez a LEGidegesítőbb.
2013. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Hát ki, hogy ki így, de nincs egyedül szerintem is idegesítő, sőt humortalan, tele ripaccsal, színvonaltalan, bóvli! :)


De hát mint tudjuk a szar valahogy mindig elkel :D

2013. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Akik nem akkor találkoztak vele, mikor ennek a sorozatnak "megvolt az ideje", azoknak már tényleg sok poén unalmas lehet vagy szimplán nem érti. Ez azért van, mert már nem mai darab.


Egyébként ha már feljött a Jóbarátok, eszembe jutott a HIMYM. Úgy pár év múlva ugyanez lesz vele is a helyzet, bár én már most sem értem, hogy mi olyan vicces benne. Jól indult, de néhány évad után vége is lett a lendületnek.

2013. szept. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Szerintem az egyik legjobb sorozat. Igaza van az előttem szólónak, hogy talán azért nem tetszik sokaknak, mert némelyik poén már régi vagy ilyesmi. De igazából ha elkezdi az ember nézni, hamar meglehet kedvelni a karaktereket. Szerintem, ha valaki utálja, az azért van, mert rengetegen szeretik és ez arra készteti őket, hogy utálják.

Az Így jártam anyátokkalra, ami ugye újabb sorozat, sokan azt mondják, hogy sokkal jobb mint a Jóbarátok stb. De a készítők rengeteg ihletet merítettek a Jóbarátokból, ez látszik a sorozaton.

Szóval igazából én azt gondolom, hogy aki utálja a Jóbarátokat, csak azért teszi, mert még nem nézett végig egy epizódot sem.

2013. okt. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
igen, csak te gondolod így.
2013. nov. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

# 7/8 Én voltam aki egyetértett a kérdezővel, meg lehet kövezni, de mellé tenném, hogy nem egy epiződott láttam belőle de nem tudtam röhögni rajta.


Szóval ez nem teljesen igaz, hogy aki utálja nem látott belőle egy részt sem, vagy azért utálja mert sokan szeretik.


A közízlés szar, csak éppen nem azt kell hülyének nézni, aki utálja. Mi sem nézzük le aki szereti,csak egy beszélgetés alkalmával ritkább ha olyannal találkozok, aki szintén nem szereti

2013. nov. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem az a baj, ha valaki nem szereti, hanem az, hogyha a legidegesítőbbnek tartja, mivel csak Magyarországnak volt vagy ötven hitványabb sorozata.
2013. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!