Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Evészavarról szóló filmek? Help

Evészavarról szóló filmek? Help

Figyelt kérdés

Foglalkoztat az evészavar,anorexia,bulimia,stb.

Nagyon megköszönném ha valaki írna filmcímeket amik erről szólnak.Lehetőleg olyat amit valahogy neten meg tudok nézni.(magyarul,vagy legalább felirattal)

előre is köszi:)



2013. aug. 27. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Rekviem egy álomért
2013. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
50%

perfect pody - http://www.youtube.com/watch?v=IIYwB5an-bs


Sharing the secret - http://www.youtube.com/watch?v=5rI1fBE88Ec


hunger,

Elvis és Anabelle,

Beszélj! (ezt a filmet nem láttam, de elvileg van benne anorexiás)


Ha eszembe jut még pár, akkor elküldöm :)

2013. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Észvesztő

(Girl Interrupted - [link]


Életre éhezve

(Hunger Point - [link]

2013. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Az "Észvesztő"; a "Beszélj!" és a "Rekviem egy álomért" című filmeket felesleges megnézned, mert nem fogod megtalálni amit keresel. Egyik sem orientálódik az anorexiára vagy a társaira.

Amit ajánlok:

Sharing the secret - Súlyos titkok - Nagyon jó film, egy bulimiás lányról, Bess-ről szól.

Hunger Point - Életre éhezve - Az anorexiát mutatja be, a testvér szemszögéből. Shelly kórházba kerül az anorexia miatt, míg a testvére (Frannie) küszködik a családjával és saját magával, aztán Shelly meghal, Frannie pedig majdnem belecsusszan a betegségbe.

Perfect Body - Tökéletes test - Nekem ez a film tetszett a legjobban, egy tornász lányról szól, aki anorexiás lesz, de néha hánytatja is magát, és teljesen tönkremegy.

Dying to dance - Tánc a halállal - Erre a filmre nagyon kíváncsi vagyok, de még sehol nem találtam meg.

For the love of Nancy - Boldogságra éhezve - Magyarul nem találtam meg, de angolul megnéztem youtubon, jó film, ez csak az anorexiát mutatja be.

Secret between friends - Halálos barátság - Angolul megtalálod youtubon.

Esetleg van még a Véznák kontra Dagik című műsor, néha a viasaton adják, nagyon jó.

Ha kell a filmek linkje, párat el tudok küldeni, írj privát üzenetet. :)

2013. aug. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek,utolsónak különösképpen!:)

zöld pacsii.

2013. aug. 28. 10:35
 6/9 anonim válasza:
Súlyos titkok (fent van youtubeon)
2013. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
79%
hű én is köszönöm! pszichológiát hallgattam az egyetemen és nagyon érdekel ez a téma!
2013. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

To the bone: https://www.youtube.com/watch?v=705yRfs6Dbs

Sajnos még nincs hozzá felirat, de modern és ez a legjobb amit eddig találtam.

Esetleg még a Red Band Society c. sorozatban is van szó erről a témáról, ahhoz van már felirat.

2017. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Feed.(2017)

Nagyon jó film! Pont most néztem meg. Készíts egy kis zsebkendőt, ha érzékeny vagy! :)

2018. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!