Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami jó démonos/vámpíros/örd...

Valami jó démonos/vámpíros/ördögös, de romantikus anime?

Figyelt kérdés
Elmondom a feltételeimet, van egy pár. :D A démon/vámpír/ördög, szóval a rossz mindenképpen a FIÚ legyen, a jó és az ember pedig a lány. Szeressenek egymásba, stb. De az sem lenne rossz, ha a fiú az elején figyelné a lányt, követni ide-oda.. A lány pedig féljen tőle. Kérlek, a Vampire Knightot ne mondjátok mert már hússzor láttam! És azt se mondjátok, hogy írjam be a gyik keresőbe hogy vámpíros animék, mert szinte minden második válasz a VAMPIRE KNIGHT. Tököm kivan már bocsánat, de egyszerűen nem tudom elhinni, hogy sosem találok egy jó animét ebben a kategóriában. Ja, és SHIKIT MÁR LÁTTAM! Nem vagyok ám ilyen harapós, nyugodtan írjatok, kérlek! Jah, és az sem ártana, ha szép grafikájú lenne, köszi. :) Remélem, érkezik pár válasz, mert mostanában egyetlen kérdésemre sem kapok semmit.
2013. szept. 5. 19:40
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
van a leírásokra illö anime. nagyon tetszett, csak elég rövid volt. a neve: diabolik lovers. nagyon jó
2015. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Én éppen most néztem meg a Diabolik lovers és attól kaptam kedvet több ehhez hasonló anime/manga megnézésére/olvasására. Nagyon ajánlom :) Muszáj megnézni.
2015. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 pentekakos válasza:
Gyerekek! démonos-vámpírosnak a Helsing ultimate ova a legütősebb!!!
2015. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
Strike the blood
2015. szept. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
3 nap alatt végig néztem 2 évadot a Diabolik Lovers-ből. Iszonyat jó! Tudom páran írták de ez van. XD Túl jó, hogy én ne írjam le. Most éppen a barinőmmel tombolunk, azért mert kivégeztük XD.
2015. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Hajnalka512 válasza:

Én szerintem ezek a legjobbak ebben a kategoriában:

-Diabolik Lovers

-Chibi Vampire

-Kurishitsuji

-Highschool DxD

-Blood +

2016. ápr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Kamigami no asobi

Dance with Devis

És a Diabolik Lovers fofytatása Diabolik Lovers more, blood

2016. júl. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Tudom kicsit későn írok de van egy anime amibe bele fogsz szeretni Dance with devils vannak benne vámpírok, démonok és egy ártatlan emberi lány
2016. nov. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!