Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz Vasember 4? És ha Tony...

Lesz Vasember 4? És ha Tony Starknak kivették azt a mágnest a melkhasábol akkor hogy használja a páncélját? Ugyanis azt írták hogy a bosszuállók 2-be benne lesz de akkor hogy?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 15:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A Vasember trilógia le van zárva, a Bosszúállók 2-ben lévő szereplésre is alig tudták rávenni, szóval Vasember 4 nem valószínű, hogy lesz.
2013. okt. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
7%
AKármelyiket is forgatják, többé páncél nélkül lesz Vasember. Kiderül a armadik film végén. Mindent felrobbant, és azt mondja, az csak a bűb volt, és most lepke lesz, új ember lett belőle, és ha el is veszik a kütyüit, azt nem vehetik el hogy ő vasember. Vagyis a bőre alá épített mindent.
2013. okt. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A páncélt anélkül is lehet üzemeltetni, pl. Rhoddie
2013. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Tau válasza:
100%

Istenkém, itt egyedül a 3# kommentelőben látok valami értelmet.

2: nézz utána, mielőtt okoskodsz. lehet hogy te úgy hiszed,de igenis lesz páncélja, amibe alapból lesz ARC-reaktor beépítve, pl Mk.42 is működött úgy hogy Tony nem volt benne. És mellesleg számoltam a moziban,hány páncél pusztul el,csak 37-39 volt összesen, nem néztem mostanság, nem emlékszem. de tudom, hogy nem 42. Nem azt mondja, felszámolja, hanem hogy "kicsit redukálom(csökkentem) a létszámot" :)

Válasz a kérésedre még: A Bosszúállók 2-3-ra még van szerződése és a két film közéakarnak még egy vasember 4-et is, RDJ-vel vagy nélküle, de lesz.

Nem tudom aktuális-e még, vagy nem...

Nem tudom azt sem ki hogy van ezzel,de ha lecserélik RDJt, én nem nézem :/

2013. dec. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a pontos válaszod utolsó kommentelő!DE ne máár!ne cseréljék le ő a legjobb a vasembernek.ez olyan mintha thort lecserélnék pókemberre :(
2013. dec. 8. 14:19
 6/16 Tau válasza:
Igen, tényleg olyan, mintha lecserélnék, mondtam is, ha nem RDJ lesz, tutira nem nézem meg
2013. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Kedves második válaszoló!

Engedelmeddel beleszólnék. Te tiszta hülye vagy!! Először is a páncél nem "bűb" volt ,hanem báb ,másodszor pedig a bőre alá épített mindent??!?! Igazán megvillogtattad a fantáziádat ,de azért ezt nem érezted egy picit túlzásnak? :D A végén bejelentette újra ,hogy Ő vasember. Igen.. ő volt és ő is lesz. Ez csak egy egyszerű kijelentés. :'D

2014. jan. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek a 4. kommentelővel. Vasember 4 RDJ nélkül már nem ugyanolyan. Úgy már engem sem nagyon érdekel. És kedves 2. kommentelő: gondold át mit írsz még mielőtt elküldöd. Oké hogy nagy a képzelőerőd de marhaságkat azért nem kéne terjeszteni.
2014. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A bosszúállók 2-ben biztos benne lesz, hiszen szerződése van rá. Vasember 4-ről semmit nem tudok.

A Tony testében levő ARC reactor meg a páncél 2 külön világ. Tehát a páncélokat egy 2. ARC reactor működtette, ami közvetlenül a páncélban volt (ha megfigyeled, lehet látni, hogy az egy 2.). Attól, hogy már nincs a testében, simán használhatná a páncélt.

Amúgy meg egyik hozzászóló írta, hogy kb. 39 páncélt pusztított el, plusz az, ami az 1. filmben elpusztult (amivel kijutott a barlangból, az volt a mark I). Tehát maradt kettő, elvileg.

2014. máj. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
szerintem a bosszúállók 2 a vasember 3 előtt játszódik majd.
2014. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!