Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz Vasember 4? És ha Tony...

Lesz Vasember 4? És ha Tony Starknak kivették azt a mágnest a melkhasábol akkor hogy használja a páncélját? Ugyanis azt írták hogy a bosszuállók 2-be benne lesz de akkor hogy?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 15:47
1 2
 11/16 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=CFGg3fhYJHQ#t=17

itt egy vasember ruhát készítenek az elején!

2014. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Szim44 válasza:
Elore is bocsi a helyesirasi hibak es az ekezetek miatt,telorol irok...Most olvastam utanna ennek. A marvel es Downey nem tudnak megegyezni.lesz vasember 4 marmint a rendezo azt igerte hogy a rajongok dontik el hogy legyen e vagy sem ...vagyis ha a rajongok nem akarjak downey nelkul akkor vagy nem lesz vagy RDJ vallalja a vasember 4et a rajongok kedveert...amugy mar szerzodes nem kozi ot a vasemberhez csak a boszuallok 2-3 hoz...szoval remenykedni lehet hogy ha lesz 4 akkor o lesz tony stark
2014. jún. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én személy szerint nagyon szomorú lennék ha nem RDJ játszaná a Vasembert. Viszont egy valamit nem értek. A vasember 3 végén van egy rövid video amiben Hulkal beszélget. Utána a Marvel logo és ehhez hasonló képek vannak. Viszont utána van egy rövid szöveg: ,,Tony Stark visszatér" (persze angolul). Ez a bosszuálokra vonatkozott vagy arra hogy lesz vasember 4?
2014. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szerintem ha lesz, akkor az bele lesz ágyazva az Amerika Kapitány:Polgárháborúba
2015. ápr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#13

Az a Bosszúállók: Ultron korára vonatkozott.

2015. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 kerichi válasza:
lessz vasember 4 az hogy mikor az passz és nem bisztos hogy robert downey jr. lessz a vasember (bár ha igy lessz szerintem nem lessz hiteles) és a reaktor nem muszály hogy tonyba legyen látod a filmet de nem nézed :)
2015. júl. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!