Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Corvin Mozi 3D-je milyen?

A Corvin Mozi 3D-je milyen?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 17:36
 1/2 Devecseri Tamás ***** válasza:
nem rossz, igazából én úgy néztem ott az Oz-t és egész jó csak a szemüveget vissza kell adni és nem túl nagy a vászon de szerintem ugyanolyan mint a Cinema city-s.
2013. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bau1981 ***** válasza:
Dolby 3D szemüveget használnak, ez a színszűrésen alapuló 3D, a passzív szemüvegek legjobbika. A szemüveg benne van a jegyárban, de azt vissza is kell adni előadás után. A mozi speciális szemüvegmosógépben tisztítja őket, tehát elvileg minden néző tiszta szemcsit kap, esetleg cseppfoltosak lehetnek. Sajnos a nem rendeltetésszerű használat miatt az idők folyamán karcosak lehetnek, de ez kevés képromláshoz vezet. A Cinema City régebben használta ezt a rendszert, kb 2011 után tért át a Masterimage rendszerre, amely a polarizált szemüvegeket használja, a vásznakat is cserélniük kellett, ezüstös árnyalatúra a jobb fényvisszaverés érdekében és mert ezen látszik a 3D hatás, a fehér vásznon nem. A szemüvegek megvásárolhatóak, ha legközelebb is 3D vetítésre mész, magaddal viheted és a jegy annyival kerül kevesebbe az ár. Szerintem a polarizált 3D nem annyira átütő, mint a dolby 3D, nekem ez a tapasztalatom, stabilabb a térhatás.
2015. márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!