Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a South...

Nokedli007 kérdése:

Mi a véleményetek a South Parkról?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy sokan azt mondják a káromkodásról szól de vannak akik azt állítják, hogy van benne igazság meg értelem stb. Nektek erről mi a véleményetek?Én speciel imádom és nem feltétlenül a káromkodásról szól...(persze vannak gyökér részek aminek értelmetlen a sztoriuk pl. a Egy kis tourette az elég beteg)

2013. okt. 24. 16:57
 1/7 anonim válasza:
imádom sok a mondanivalója a való életről..
2013. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem és sok igazságot mond el
2013. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki csak a káromkodást látja benne, annak nem való, mert nem elég érett hozzá. A másik eshetőség pedig az, hogy valaki megértené a benne búvó gondolatokat, de nem bírja elviselni a stílusát. :)


Ez egy inkább szórakoztató sorozat felnőtteknek, hiszen olyan dolgokra utalnak benne, amihez kell élettapasztalat, hogy megértsd. Sokszor keserű mosolyra húzódik a szám, mert olyan élethelyzeteket mutat be, ami teljesen jellemző a társadalmunkban lezajlóakra, és elég elszomorítóak, azonban olyan köntösben adják elő ebben a sorozatban, hogy elfog a röhögés. :)

2013. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az egyetlen értelmes műsor a TV-ben,imádom.Az utolsó válaszoló jó jellemzést ír róla.Nekem van 4-5 SP-os pólóm,telefonom csengőhangja is a kezdőzene.

Egyébként aki nem érti a South Parkot,annál valami nem gömbölyű,teljesen normálisan mutatja be a társadalmat,az emberek gondolatmenetét,és az emberi karaktareket.

2013. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó elötti kommentelő:nekem is a főcímdal a csengőhangom amúgy :) ja és köszönöm a válaszokat kíváncsi voltam de akkor nem mindenki gondolja elmebeteg sorozatnak :) :)
2013. nov. 17. 16:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon nagy fanja vagyok egész nap a Comdey Central megy a tévémben és a 10 órát várom. Family guy is nagyon király de én csak ezt a kettőt nézem a Comedyn. Azt utálom a Comdeyben,hogy telerakják ilyen humortalan szar értelmetlen,tartalom nélküli szenny Amerika sorozatokkal,mint PL: Életem értelmei,Jim szerint a világ,Így jártam anyátokkal,hogy ne éld az életed,agymenők meg a többi baromság,amiből naponta leadnak 2 évadot. Az egészen látszik,hogy rá van játszva mindenki csak unalomból nézi ezeket a "viccek" végén a közönség nevetése is csak egy béna effekt,hogy hitelesebbnek tünjön az egész,de én nem bírom az ilyen amatőr sorozatokat. Na mind1 nagyjából úgyis csak az interneten szoktam nézni az SP-ét meg néha TV-ben,ha fennt maradok 10-ig.


Az SP-ről meg annyit,hogy,aki általában szoktam kérdezni azt mondják,hogy "az szar csak káromkodásról szól" na az ilyenek,akik ezt hangsúlyozzák ki még egy részt nem láttak az SP-ből. Sok nagyokos van,aki megpróbál okoskodni és kioktatni egy sorozatot,amit valójában nem is ismer. Nekem eleve a graffikája tetszik nagyon látszik rajta,hogy egyedi és direkt ilyen. A változatos szereplők,amikből baromi sok van a különböző részek sztoriajit is szeretem mindig várom,hogy mi lesz a végük,de mindig az,hogy Kyle elmagyarázza,hogy mit is tanult ma Stan helyesli Kenny meghal Cartman meg gondolom gyülölködik. De nem ez a lényeg maga a sorozat nagyon jó gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt nézhető.

2014. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!