Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hová érdemes ülni a 4D-s moziban?

Hová érdemes ülni a 4D-s moziban?

Figyelt kérdés

2013. nov. 13. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Mindegy. Azt vedd figyelembe, hogy honnan akarod nézni a flmet, zavar-e ha oldalra ülsz... Ugyanis a 4D élményt a hely nem befolyásolja.

2013. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Voltam egyszer olyan vidámparkban, ahol ilyen kisebb 4D-s mozi volt, és csak ilyen 8-10 perces filmet vetítettek (ilyen fantasy-hullámvasút szerűt), és mindig oda ültem, ahol akadt hely. A széléről sose volt olyan élvezetes, mint középről. Bár nagy méretű 4D moziban még nem voltam, gondolom ott is a legnagyobb élményt a középső ülés nyújtja.

Ja és ha lehet, ne legelőre ülj, mert az meg illúzióromboló lehet néhány esetben.

2013. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy van ez a 4DX felé, de ha szabadon lehet ülőhelyet választani, akkor bemész a terembe, ránézel a vászonra és ha szerinted eléggé belátod már a teljes vásznat, akkor abba a sorba leülsz.


A leghátsó sorba nyilván nem érdemes ülni, ha a hangfalak pont feletted vannak (ilyenkor nem hallod őket). Első sorba a vászon nagysága miatt nem érdemes.

2013. nov. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!