Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animékben miért olyan alacsony...

Animékben miért olyan alacsonyak a csajok?

Figyelt kérdés

pl most nézem az inu x boku ss-t és ott a csaj 145 cm

o.O

a death note-ban meg a csaj 152cm

van valami oka ennek? a japánok tényleg ilyen töpörödöttek? (persze itt most nem a code guess-re, és a shingeki no kyojin-ra gondolok) de a legtöbb animében ilyen picik, miért?



2013. nov. 21. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapból a keleti országokban, így Japánban is az átlagmagasság kisebb mint itt Európában.

De , szerintem az is közre játszik, hogy valahogy az alacsony, kicsi lányok aranyosabbnak tűnnek, amit ki is használnak az animékben.

2013. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az első mondja, de nem minden animében alacsonyak, valahol vannak egész magasak is
2013. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ázsiaiak alacsonyabbak. Nekem a japán tanárom jó ha megvan 150cm.
2013. nov. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából ugyanaz, mint amit az előttem szólók írtak. Egyrészt a japánok tényleg nem a magasságukról híresek, másrészt tapasztalatból tudom (16/L, 148,5 cm, nem japán ) hogy ha az ember meglát egy kistermetű lányt, akkor jó eséllyel az az első reakciója, hogy "de cukiiii!!!" Persze csak ha nem fülig véresen, szadomazo-szerelésben jelenik meg. (Ez már nem tapasztalat.)
2013. nov. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
bennem még nem váltott ki soha ilyen reakciót...
2013. nov. 22. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem cukinak tényleg biztosan cukik, de mivel én nőből vagyok, és ennek ellenére nem valami érzelgős típus, így hidegen hagynak ezek a karakterek.


A Death Note-ban viszont a másik csaj, akinek nem jut eszembe a neve, aki a bemondó nő volt a rövid fekete hajú, azt hiszem ő már magasabb volt Misa-nál, de ő sokkal komolyabb nőies karakter.

2013. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát én 168 cm - lány vagyok, és igazából mindig pinduri szerettem volna lenni mint a death note csaj, de csak azért, hogy a pasik legalább egy fejjel magasabbak legyenek nálam xd
2013. nov. 22. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!