Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt a tegnapi Szellemekkel...

Mi volt a tegnapi Szellemekkel suttogóban? (06.10. )

Figyelt kérdés
Eddig minden részt láttam, csak a tegnapit nem! Kiderült, hogy ki az öccse?
2008. júl. 11. 13:22
 1/5 anonim válasza:
100%

tegnap 07.10 volt :)

képzeld, nem derült ki semmi, mert ismétlős rész volt! az a rész volt, amiben a szökésből a srác játszott... (ezt a részt régen se láttam végig, de asszem ebben volt az esküvője a melindának, meg ebben a részben költöztek be a házukba is)

kiváncsi leszek, ma mi lesz, remélem nem megint ismétlés:(

2008. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
de ismétlés lesz most is,mert most elölről kezdik az egészet,vszínűleg csak ősszel jön a 3.évad.-(((
2008. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

de azért itt a tartalom:

Melinda Gordonnak különleges képessége van: képes beszélni a halottak lelkével. Újdonsült férjével, Jimmel új házukat próbálják befejezni, mikor Melinda találkozik egy katona szellemével. A férfi arra kéri a nőt, hogy vezesse el a családjához, mert szeretné látni újszülött fiát. Kiderül azonban, hogy a katona a vietnami háborúban harcolt, így évtizedek óta halott...

-az előző hozzászóló-

2008. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ez meg a mai:

Melinda egy hatéves kisfiúval találkozik egy vasúti átjárónál, aki édesanyjára vár, ezért nem akar onnan elmozdulni. Kiderül, hogy a gyermek balesetben elhunyt, amikor kocsijuk megállt a vasúti átjáróban. Melindának meg kell találnia Kenny szüleit, hogy a fiú lelke nyugovóra térjen:-)

2008. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocsika, képben vagyok, 07.10. volt tegnap... :-))

Szóval semmiről sem maradtam le, újrakezdték az egészet, hát ez nagyon fain.... na hátha az AXN-en tovább adják! Nagyon remélem!!!!

Nagyon köszi a válaszokat!

2008. júl. 11. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!