Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film, amiben egy...

Melyik az a film, amiben egy nő egy étteremben dolgozik, és szó szerint belefőzi az ételbe az érzéseit?

Figyelt kérdés
Lehet nevetségesen hangzik, de aki látta tudja, hogy miről beszélek. van egy kis étterme, van benne egy pasas aki beleszeret, mindenki megimádja a főztyét, és van benne egy rák is aki a polcon ül. (nem, nem bolondultam meg) Nemtudom, hogy kik jétszanak benne, de nagyon jó film. Csak nemtudom a címét. Örök hála aki segít..
2008. júl. 12. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Elöször a pincérlány - Édesen is csípősre gondoltam, de a leírtak alapján nem az...
2008. júl. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
áááááá.nem tudom mi a címe de 99%h.Sandra Bullock a főszereplő...sehol se találom ezt a filmjei közt..pedig emlékszem a filmre..
2008. júl. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

na ezt rossul gondoltam..nem S.B. a főszereplő,hanem Sarah Michelle Gellar, a film címe Sülve-főve..


[link]


remélem te is erre gondoltál,-az előző válaszoló-

2008. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖSZIIIIIIIIIIII:D:D Amugy most hogy említetted nekem is Sandra Bullock ugrott volna be XD. Nah, akkor most már csak a hajtóvadászat van hátra, hogy megszerezzem:D. Nagyon szépen köszönöm. :D:D:D:D:D:D:D:D
2008. júl. 12. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!