Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az ideglelés c. film megtörtén...

Az ideglelés c. film megtörtént, illetve igaz történeten alapul vagy sem?

Figyelt kérdés
Valaki magyarázza már el könyörgöm, hogy mi van, mert idegesít, hogy nem tudom. Köszi.
2008. júl. 13. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz történet, csak ezt a hatást próbálták kelteni, épp ezért lett ilyen nagy siker.

Kitaláció.

2008. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Áhhh pont ma néztem meg a második részét. Kivan találva nyugi, de a városka igazi és tényleg zarándokhely!! És az erdőben tányleg van egy rom, de maga a sztori a skacokról akik odamennek, nemigaz.
2008. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
38%
Ez a film megtörtént film,de azóta átdolgozták mert az eredetit nem merték kiadni olvassatok utána a neten !
2008. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Kedves kérdező! Az ideglelés nem igaz történet csak "áll dokumentum" film , mert olyan az összhatás! Plusz ez a film azért lett jó befektetés mert gondolj bele vegyünk egy filmet pl: végső állomás. Mennyi pénzt belefektettel , hogy létrejöjjön ez a kicsi film! Jó persze ez visszajon rövid időn belül! De ehez az Idegleléshez csak 3 ember pár kamer és 2 sátor kellett!!! Olcsó, és sok-sok pénz lett belöle!!! Elhiheted nem igaz történet!!! Ha igaz történetre vágy nézd ezeket ---> kisértetjárárs Connecticutban , Ördögüzés Emily Rose üdvéért vagy stb...!

Pusztattás mindenkinek! ;)

2010. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
75%
Hello! Figyiz tényleg eltűntek abban az erdőben ennyi igaz azt cső! A szellemjárás connecticutban-ból is csak annyi igaz, hogy tényleg volt egy ház amiben 51 db hulla volt meg ilyen halottas házfélében laktak és ,hogy a srác felgyújtotta a házat. Régen láttam szóval ne tuti, hogy 51 volt :D
2011. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még évekkel ezelőtt azt hallottam, hogy igaz történeten alapul. 1994. év őszén eltűnt 3 főiskolás, 1 évvel később megtalálták a felvételeiket, és azok alapján készítettek egy ál-dokumentumfilmet, ami hű az állítólagos eredeti történethez. A valóságban megtörtént anyagokat nem lehetett filmre vinni.

Egyébként én sokadjára sem unom meg az első filmet. Szerintem nagyon megrázó. Bár megcsinálhatták volna máshogyan is, thriller helyett lehetett volna horror, de talán így jobb. Pont úgy csinálták meg, hogy valóságos maradjon.

2012. febr. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!