Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt a legrosszabb sci-fi...

Mi volt a legrosszabb sci-fi film amit valaha láttatok?

Figyelt kérdés
Nekem a Lopott Idő. Az a bosszantó, hogy az alapötlete jó csak a film lett nagyon szar.

2014. jan. 8. 19:51
1 2
 1/11 HalkHogen ***** válasza:

A Harmadik típusú találkozások Spielbergtől sanszos...


De van egy Travolta-Barry Pepper film is, ami szintén pocsék.

2014. jan. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 cathilina ***** válasza:
100%
Trash számít? Mert nekem van néhány, ami még határeset, de ha a hollywoodi filmek nagy csalódásaira vagy kíváncsi, akkor a Világok Harca.
2014. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
After Earth - A Föld után. Nem szól másról, minthogy Will Smith fia 2 órán keresztül szalad. :)
2014. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ment a ződ kéz mindenkinek.
2014. jan. 9. 17:28
 5/11 sándorjános ***** válasza:
A Világok harca nekem tetszett! Elég borzalmatos, régen nagyon féltem tőle és korán sem trash. Viszont a Világok harca 2-nek elnevezett förmedvény, aminek köze sincs A Világok harcához elég jó eséllyel pályázik a legrosszabb sci-fi címemre. A föld után (ahol tényleg szó sincs sztorivezetésről, csak hogy a fiú egyre nagyobb szörnyeket gyak le) és Feledés is ilyen kategória (A kezében felrobban egy atom és visszatér a nőjéhez épen és egészségesen. NEEEEE!!! Miért kell valami jó befejezést megszépíteni, még ha semmi logika sincs benne???).
2014. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 sándorjános ***** válasza:
Lefelejtettem az Iron skyt és a Tűzgyűrűt. Gyááá... förtelmesek.
2014. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5: SPOILER: A Feledésben nem a "49-es számú Tom Cruise" tér vissza a feleségéhez - aki összetaperolja az atomot -, hanem a klónja, az 52-es számú, akit lezúz és megkötöz a sivatagban. Gondolom, valahogy kiszabadul, és elindul megkeresni azt a lányt, akit megpillantott a bunyó közben, mivel neki is (mint az összes klónnak) az álmában szokott megjelenni - a film legvégén mutatják is a számát a mellkasán... Egyébként, nekem tetszik ez a film. :)


Személy szerint, én jelölném még a Battleship (2012) című filmet is erre a címre. :)


De van itt még csemege, bőven: :))

[link]

[link]

2014. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Valamikor régen az HBO-n láttam egy olyat, aminek az volt a címe, hogy Háború a Földön. Kb. 15 percig bírtam..:-)
2014. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a lopott idő sokat vártam és jó szar lett.
2015. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A lopott idő meg a lény filmek azok irtó szarok.
2015. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!