Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki tud olyan csajos filmeket,...

Ki tud olyan csajos filmeket, amik tipikusan lányosak és happy endre végződnek vagy olyan filmet, amin el kell gondolkodni (pl. Eredet). Ja és ne olyan legyen, amit mindig fel szoktak sorolni (pl. Olsen filmek, high school musical. Stb?

Figyelt kérdés

2014. jan. 15. 18:00
 1/4 Lilll válasza:
Dajka kalamajka; Az ördög Pradát visel, Szex és New York; Női Szervek; A szingli fejvadász; Könnyű nőcske.... Az első elgondolkodtató és vicces. A második egy tipikus Meryl Streep és Anne Hathaway film, elég jó páros. A harmadikról már nem tudok mit mondani olyan jó. Női Szervek: Sandra Bullock, és nem tudom ki, de a végén már fájni fog a a hasad a röhögéstől. A szingli fejvadász nyomozós, love story. A könnyű nőcske pedig egy gimis csaj életét mutatja be; szintén elég jó. HA egyik sem tetszik, nézd meg a Magic Mike-ot. Matthew McConaughey, Matt Bomer, Charlie Tatum, és még csomó jó pasi félmeztelenül táncol.... ;) Jó Szórakozást!! :)
2014. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :D tulajdonképp az első kivételével mindet láttam, nekem is tetszettek... de meg is nézem most az elsőt :D
2014. jan. 16. 19:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki tud még, írjon! :)
2014. jan. 16. 19:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Tipikus: a macskám a családom és a fiúk

elgondolkodtatóak: Időről időre, Egy nap, Most jó, A felhőatlasz, Éhezők Viadala, Keith

2014. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!