Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan mostani MAGYAR...

Van olyan mostani MAGYAR rajzfilm, ami a Macskafogó 2 után készült és ugyanolyan színvonalas?

Figyelt kérdés

Tehát hogy olyan nagy sikerű, híres szinkronhangokkal.

Mostanában mutattak be olyat vagy fognak mostanában?


2014. jan. 23. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Bogyó és Babóca - 13 mese

(2010)

2014. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem ilyenre gondoltam.

egy film. és minden korosztálynak megfelelőt.

2014. jan. 23. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jankovics Marcell:Az ember tragediaja(2011)
2014. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, Jankovics Marcell: Az ember Tragédiája. Nem egyszer láttam és nagyon jó, színvonalas és száz százalékot nyújtott.
2014. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Symphony no. 42 és hasonló kisfilmeket találsz, Az ember tragédiáján kvül azt hiszem nem nagyon fogsz találni egész estés filmet. Függetlenül szinte sehol nem éri meg egész estés rajzfilmeket gyártani, nagy stúdiók meg ritkán vállalnak ilyet, mert nagy a költség,túl kicsi a hazai piac (meg igazából nem is tudok túl sok hazai, nagy animációs stúdiót).


Esetleg va 2007-2008-as Egön & Dönci van, az egy teljesen home studiós, független animációs film. Szerintem nem rossz, bár lehet nem fog tetszeni - néhol kissé a techdemos jelleg dominál, nem a történet, illetve a végére valószínűleg már kevés volt az erőforrás, így kicsit összecsapott jellegű (ha nem direkt ilyen). Mindenképp érdemes megnézni.


Az ember tragédiájánál meg érdemes belehallgatni a rendezői kommentáros hangsávba, elmagyarázzák mit-hogy gondoltak és legalább olyan érdekes, mint maga a film.

2015. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!