Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vélemény Carrei naplójáról?...

Vélemény Carrei naplójáról? Érdemes elkezdeni nézni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez tőled függ. Szereted a romantikus,tini bonyodalommal küszködő sorozatokat? (Mint pl a Gossip Girl.) Akkor ez neked való. Annyira nem rossz,de olyan mint az összes többi :/ Meg van benne a rossz fiú,aki menő és a nyomi,szép lány,aki okos. Ezek természetesen össze jönnek. Aztán van egy meleg csávó akiről nem tudják hogy meleg,de még ő maga sem tudja (asszem) . Van egy fő gonosz csaj aki,a suli legmenőbb csaja,és egy ringyó-ő ugye elakarja csábítani a rossz fiút...Azt hiszem nem is folytatom tovább. Tipikus tini sorozat,akkor inkább a Pretty Little Liarst kezd el,de gondolom ismered,mert az amolyan alap a tini lányoknál :D

Szóval kezd el ha szereted a lányos sorozatokat és a rossz fiúkat,meg az SzJGt,és ne kezd el ha nem szereted mind azt amit felsoroltam. De persze ez csak az én véleményem,nem tudom ki hogy gondolja,de szerintem ilyen.

2014. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha elkezded is, senki nem kötelez, hogy végignézd. :D Pár rész alatt rájössz, hogy érdekel, vagy sem.

Szerintem amúgy érdemes, ahogy előttem leírták, a tipikus tinilánykáknak is tetszik, de ha csak így nézed, akkor 12 egy tucat valóban.

Én már egy kicsit más korosztály vagyok, pihenésként jó, hogy nincs nagy sztori, de jobb, mint a többi hasonló, mert van egy kis retro beütése, 80-as évek stílus, jó zenék, tele van arra a korra való utalásokkal (bár ezt gondolom egy mai kölyök nem értékeli vagy érti annyira :D).

És az sem árt, ha ismered az eredeti sorozatot, van néhány utalás, bár elég ellentmondásos a kettő (totál nem így írták le anno Carrie fiatalkorát és családját :D), szóval nem létszükséglet, de lehet találni vicces elemeket innen is. :)

2014. febr. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!