Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok romantikus/shounen...

Tudnátok romantikus/shounen ai/dráma animéket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanokra mint pld. a Kaichou wa maid-sama vagy esetleg Ouran kuouko Host club...de a Girl demon Zakuro/Hiiro no kakera/Kamisama Hajimemashita/Inu x boku SS/Special A/Diabolik lovers/Lovely Complex/Btoom! is bejott

#dráma anime #shounen ai anime
2014. febr. 17. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy a shounen ai az boys love? És te egyet se soroltál fel ami olyan lenne.
2014. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen tudom :) abból is néztem egy párat de inkább a romantikus drámákat szeretem ;) és azért nem irtam abból is példát mert nem tetszettek azok amiket én néztem ;) és gondoltam,hogy a komm. tudnak maj mondani.
2014. febr. 17. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Shounen aiból: Lovelesst tudnám ajánlani, ha már-már a yaoit is súrolhatja, akkor még a Junjou Romanticát és a Sekai Ichi Hatsukoit.

Direkt yaoiban: Haru wo Daite Ita, de különösen a Fuyu no Semi (tragikus végű, japán történelmi keretek közt, iszony szépen megrajzolva)

Romantikus dráma: Bokura ga Ita

Ha emellett történelmi is lehet, és nem baj, ha kicsit régebbi, akkor Versailles no Bara.

Romantikusban talán még a Kimi ni Todokét tudnám mondani.

2014. febr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi ;)
2014. febr. 18. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!