Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vélemények a Végtelen szerelem...

Vélemények a Végtelen szerelem (Endless love) című filmről!?

Figyelt kérdés
Kinek,hogy tetszett? Érdemes megnézni?(Még ném láttam.)Hány éveseknek ajánlott?

2014. febr. 19. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Most néztem meg! Nagyon-nagyon jó! én 13 lány vagyok,és tényleg nagyon tetszett...Mondjuk egy olyan 11-12 éves is már megérti, de szerintem inkább 12 plusszos :) Nézd meg szerintem ! Mondjuk én csak angolul tudtam letölteni, de majd magyarul is megszeretném, hogy mindent értsek :D
2014. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Közben én is megnéztem,mert nem bírtam kivárni a véleményeket és gyorsan elmentem egyet mozizni! :D Nekem is nagyon tetszett,szuper volt.:)
2014. márc. 2. 13:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg az eredetit 1981-est Brooke Shields-sel!!! Az az igazi!! Franco Zeffirreli rendezte
2015. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi hogy eszembe juttattad,már régóta meg akartam nézni azt is! :)
2015. máj. 17. 11:06
 5/7 anonim válasza:
Végülis Jade apjának haláláért miért felelős David? Nem ő lökte ki az úttestre? Hogy volt ez?
2017. okt. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Na sztem a 2014 es sokkal.jobb. Az eredeti drama tragedia a javabol. A kiscsaj bekepzelt, maganak valo semmibe veszi a csaladjat nem latszik h szereti oket batyjat is fikazza. Nem tzdnak itt a szerelmesek boldigok lenni.tulzasba viszik a dolgot eszuket vesztik. A csajt szivbol nevetni sem.latom...onzo... vegen is csak azt mondja senki nem fogja ot ugy szeretni mint David... De hogy o... A lany nem mondja ki fog
2017. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a sztem a 2014 es sokkal.jobb. Az eredeti drama tragedia a javabol. A kiscsaj bekepzelt, maganak valo semmibe veszi a csaladjat nem latszik h szereti oket batyjat is fikazza. Nem tdnak itt a szerelmesek boldogok lenni.tulzasba viszik a dolgot eszuket vesztik. A csajt szivbol nevetni sem.latom...onzo... vegen is csak azt mondja senki nem fogja ot ugy szeretni mint David... De hogy o... A lany nem mondja ki fogok -e én valaha így szeretni... Úgy gondolom, alapban a szülők rontották el, egy 15 éves lánynak nem szabadna ekkora szexuális és más szabadságot adni. Más kérdés, hogy biztosan megoldanák a fiatalok ha nem lenne megengedve, de mikor az apuka rájön, hogy ez nem mehet így, akkor késő. Jade hisztériázik, érzelmileg zsarol, drámát csinál. Mit is várhatunk... a 2014-es változatban sokkal szimpatiksabb Jade... okos eleve orvosi egyetemre készül, érettebb. ott is van dréma. De ez a lány tud szívből nevetni, szeretni a testvérét a családját, itt végül happy end lett. Nem csoda, hogy az eredeti változatban a történet tragédiába torkollott... A lány zokogni sem tudott a végén sírni sem, csak magát sajnáltatta....
2017. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!