Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Alkonyatot, vagy a Vámpírna...

Az Alkonyatot, vagy a Vámpírnaplókat írták meg előbb?

Figyelt kérdés

2014. márc. 16. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért ENNYIRE nem kéne lustának lenni.


A Twilight első könyvét 2005-ben adták ki, a Vampire Diaries első kötetét pedig 1991-ben.

2014. márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Csak Betti válasza:
Az Alkonyatot,mert a Vámpírnaplók c. sorozatban Demon azt a könyvet olvassa
2014. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdeztem meg. Nem rég láttam ezt a részt belőle. Szerintetek az Alkonyat vagy a Vámpírnaplókjobb?
2014. márc. 21. 08:03
 4/6 Csak Betti válasza:
Nekem a Vámpírnaplók jobban tetszik,bár mindkettőt imádom :D
2014. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Alkonyat írója olvasta a Vámpírnaplókat, és akkor pattant ki a fejéből, hogy is ír ilyet.
2014. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a Vámpírnaplókban nem túl erős a romantika, de elég izgalmas. Az Alkonyatnál több résznél is elsírtam magam a meghatottságtól a könyvben és a filmben is, csak az a gond, hogy nagy türelem kell hozzá, nagyon lassú a cselekménye, (de ha van az óriási fordulat), míg a Vámpírnaplókban egymást követik az izgalmak.
2014. márc. 23. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!