Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok mondani olyan jó...

Tudnátok mondani olyan jó sorozatokat mint pl: Breaking Bad, Person of Interest (A Célszemély), A Mentalista, Prison Break (A Szökés), My name is Rarl (A nevem Earl, The Walking Dead, Így jártam anyátokkal?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Vikings

Spartacus

Roma

2014. ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

True Detective

Elementary

Bones (a 6. évad végéig)

2014. ápr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A True Detective nagyon atom, ajánlom!!!!!!!!!
2014. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Trónok Harca, Hazudj ha tudsz!
2014. ápr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hannibal, The Killing, True Detective, Orange Is The New Black, Orphan Black, Banshee, Sons of Anarchy, Homeland, The Fall, Luther, Sherlock
2014. ápr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dexter is jó. :)
2014. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sherlock, Hannibal, Game of Thrones, Fringe, Lost, True Detective.... Ezek az én Kedvenceim, no meg a Breaking Bad, de azt te már írtad....

Még Népszerű, vagy nekem szimpatikus sorozatok amiket egyelőre nem nézek: House of Lies (Dicaprio !!!), Black Sails, Dr. House, Sleepy Hollow (bár eről nem tudom mennyire gagyi), Ha bírod a komolyabb sztorikat, -shakespeare- akkor Hollow Crown!


sitcom-ból jónak mondottak, de ezeket szintén nem nézem: Dokik, The Big Bang Theory, The Office (Brit, és amcsi egyaránt).... Sitcom-ból amit én is nézek az a crazy ones, nem azért mert olyan jó, hanem mert olyankor adják a tv-ben amikor ráérek tv-zni és nincs semmi jobb dolgom. Az 1.évad 7, és 19 részében szerepel Josh Groban :D


ŐŐŐŐ.... Am, ha Sherlock sorozatot kezdesz nézni akkor vagy az új Benedict Cumberbatch-es "Sherlock"-ot nézzed, vagy a régi Jeremy Brett-eset, de SEMMIKÉPEN SEM A FO*S ELEMENTARY-t!!! Ha azt a szar*t nézed, akkor te is rajta leszel az "Ősellenségeim listáján"!

2014. ápr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nemesfalvy válasza:
0%
a violetta:)
2014. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!