Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti milyen sorozatokat néztek...

Ti milyen sorozatokat néztek most és melyikeket néztétek régen? Van ami örök kedvenc?

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 12:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És melyik sorozatoktól kaptok idegbajt? :D
2014. máj. 24. 12:45
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Odaát, The Big Bang Theory, The Walking Dead... Ezeket nézem mostanság.

Az Édes élet, Éjjel-nappal Budapest, és hasolnó kaliberű csodás, magas kulturáltságú műsoroktól meg kitudnék futni a világból.

2014. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

most: The Walking Dead, A miller család, Így jártam anyátokkal, Brooklyn nine-nine, BBC Sherlock (1st) <3

régen: Carrie naplója, Disney sorozatok még gyermekkoromban, Agymenők, A gyanú árnyékában

amiről falra mászok: Violetta

2014. máj. 24. 12:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Heló!


IT Crowd, Breaking Bad, The Walking Dead, A dadus, Csengetett, Mylord?, Fekete vipera,Black Books, The Office U.K., The Inbetweeners, South Parks, Simpson család, Kertvárosi gettó, rengeteg anime, American horror story, Sherlock, Friday Night Dinners, Big Bang Theory...


Örök kedvenc ezek többsége, de főleg az IT Crowd, a Sherlock, Dinenrs,Breaking Bad, a South Park, és a Friday Night

2014. máj. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Agymenők (The Big Bang Theory), Trónok Harca. Régen: Merlin, Vadak Ura, Stargate
2014. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mostansag Arrow, The Big Bang Theory,Game of Thrones, The Walking Dead.


Regebben Stargate Sg-1, Babylon 5, Battlestar Galactica, How I met your mother, My name is Earl, Doctor Who, Being Human(UK), Skins(UK), Misfits, The IT crowd, Torchwood, Supernatural stb.


Valamiert nekem a Battlestar Galactica maradt ugy meg mint az egyik legjobb sorozat amit valaha neztem.

2014. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mostanság: Castle, Agymenők, Pretty Little Liars

Régebben: Így jártam anyátokkal, Dexter

Az Édes élettel és az ehhez hasonlókkal engem is ki lehetne kergetni a világból.

Az örök kedvencem, pedig a Dexter. Ezt szerintem megéri megnézni, nekem nagyon tetszett.

2014. máj. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Breaking Bad, The Mentalist, The Walking Dead, Bones, Revolution, True Detective, Vexed, Elementary.


Most kezdtem bele a The Good Wife, Ray Donovan, The Originals, The Arrow c. sorikba.


Régen nagy kedvenc volt a Vészhelyzet.


Elkezdtem, de feladtam a Castle- t, és a Sleepy Hollow- t.


A Breaking Bad, a Vexed és a Bones (a 6. évaddal bezárólag) örök kedvenc marad.

2014. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én rengeteget néztem. House, Született feleségek, Szívek szállodája, Hetedik Mennyország, Miért éppen Alaszka, Vészhelyzet, Beverley Hills 90210, CSI, Stargate, SG Atlantis, SG Universe, Egyszer volt, Bosszú, Elveszett lány, Teen Wolf, Being Human (mindkettő), Broadchurch, Midsommer Murders, Castle, Firefly, Így jártam anyátokkal, Jóbarátok, Agymenők, Star-Crossed, Defiance, Flash Forward, Merlin, Camelot, Legend of the Seeker, Végjáték (sakkozóról szól), Állítólag, Kínos, Downton Abbey, Sherlock, Elementary, Black Sails, Vámpírnaplók, Originals, New Girl, About a Boy, Growing up Fisher, Brooklyn-99, Bitten, Orange is the New Black, True Blood, Breaking Bad, Hart of Dixie, Suburgatory, Nashville, Beauty and the Beast, White Collar, Pretty Little Liars, Ravenswood, Secret Circle, Witches of East End, Twisted, Elcserélt lányok, Fosters, Continuum, Lilyhammer, Twin Peaks, Call the Midwife, The Musketeers, The Guild, Inbetweeners, Banshee, Arrow, True Calling, Ne bízz a ribiben, Ground Floor, Super Fun Night, Sleepy Hollow, Holdfény, Kasszasiker, Bunheads, The Lying Game, 21 Jump Street, A búra alatt, Ally McBeal, 10 dolog amit utálok benned, Carrie naplója, Szex és New York, Dresden Files, meg még egy csomó minisorozat.


Kedvencek: Banshee, Lilyhammer, Teen Wolf, Firefly, Agymenők, Legend of the Seeker, Breaking Bad, ezeket bármikor megnézném újra.


Amivel a világból ki lehet kergetni: Trónok harca, Walking Dead, Sons of Anarchy, Rém rendes család, Buffy


Ami csak nem jött be pedig elkezdtem: Odaát, Dexter, Grimm, Hannibál, Született detektívek.


Jelenleg a Hart of Dixie-t nézem.

2014. máj. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezeket nézem most: Így jártam anyátokkal, The Vampire diaries, The Originals, Pretty Little Liars

Régebben: a kezdetek kezdetén még Vad angyal, Rosalinda és társai :P

Örök kedvenc: Született feleségek és House bácsi ^^

2014. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!