Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek ki illik violettához?

Király kérdés kérdése:

Szerintetek ki illik violettához?

Figyelt kérdés

2014. máj. 28. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
León :)
2014. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Hajrá Leonetta!
2014. máj. 31. 10:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Leon :)
2014. jún. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bizsu 68 válasza:
Leon!!!!!
2014. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is Leonnak szurkolok,de sztem Thomassal jobban öszeillenek:(
2014. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
szerintem is leon és vele nagyon összeillik!
2014. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
TOMAS! mindenképp vele sokkal jobban összeillik és ha leon nem fogadta volna el hogy nem szereti őt violetta akkor most is tomassal lehetne vilu vajon miért tomassal találkozik az első részben violetta? most arra hivatkozik hogy azért van leonnal mert tomas mindig csak elszomorítja ami nem így van mindent leon tett tönkre meg persze ludmilla://sak ő ezt nem veszi észre
2014. jún. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen nincs igazad!!! Leon jobban illik hozzá, mert ő teljes szívéből szereti. Tomas mindig csak Vilu szívét töri össze. Először Tomasnak szurkoltam, de ő egy bunkó lett.És Leon először csak Ludmillát akarta féltékennyé tenni, de aztán beleszeretett Viluba. De úgyis Leonnal lesz Vilu és ennek én örülök. Szerintetek ki a cukibb? Leon y Tomas?
2014. jún. 10. 16:31
 9/10 anonim válasza:
Tomas is teljes szívéböl szereti de tudom hogy a 2. évadban úgyis leonnal fog össze jönni de a 3. évadban madridba fognak menni szóval reménykedek hátha:)) persze leonnal sincs semmi bajom de nekem sokkal szimpibb tomas és igazából vilu is őt szereti:)
2014. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

szerintem tomas az sokall helyesebb aranyosabb cukibb stb.. az a leon az tiszta bekepzelt bunkóó

!!

2014. jún. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!