Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry potter 6 filmben az...

A Harry potter 6 filmben az ott az Edevis tükre? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Amikor Ginny bevezeti Harry-t a Szükség Szobájába.

[link]



2014. jún. 1. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebből nem sokat látni, de ez [link] a tükör egészében. Amúgy én arra tippelnék, hogy nem, mivel Dumbledore nem ismerte a szükség szobáját, vagy csak hazudott róla. Bár egyszer mesélte Harrynek, hogy sétálgatott a kastélyban, aztán pisálnia kellett, és benyitott egy szobába, ami tele volt bilivel, vagy valami ilyesmi, és mindig meglepődik, hogy mi mindent talál. :D
2014. jún. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze tudom, hogy könyv szerint nem lehet, de ez a film.


Mint ezt a hetes rész extráiban el is mondják, a Szükség Szobáját az előző részek forgatási díszleteinek az egyvelege alkotja. Tehát lehet akár véletlenül is, vagy esetleg poénból?


Az érdekel hogy szerintetek az a tükör ugyan az e,vagy esetleg az akar lenni?

2014. jún. 2. 23:26
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
hát az én véleményem az, hogy az összes film átgondolatlan és összecsapott, számomra mindegyik nagy csalódás volt, és ha az ott edevis tükre, akkor aki odatette, annak szerintem fogalma sem volt róla
2014. jún. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az.
2014. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az,ha rákeresel a tükörre, látszik, hogy nem egyezik meg a kerete.
2016. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!