Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Doctor Who? C. sorozatnak...

A Doctor Who? C. sorozatnak mikor lesznek újabb részei, és nektek melyik volt a legjobb része?

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Augusztusban. Nekem a Blink meg a The Girl in the Fireplace
2014. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
asszem augusztusban fog indulni az új sorozat, nekem kedvencem kimondottan nincs, de azok tetszettek jobban, amelyek az elején voltak, mikor Rosezal utazott a Doctor (nem Rose miatt), amikor ida-oda utazgattak és nem voltak ennyire összefüggők a részek
2014. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Augusztus vége, szeptember eleje, azt hiszem...

Amúgy nekem, speciel, a 10. doktoros részek jöttek be a legjobban, szerintem ő volt a legjobb doktor. Capaldira kíváncsi vagyok. Óó, és a Tennantos részek közül, a Donnásakat nagyon szerettem, meg amikor Marthaval utazott, az a zsebórás rész, és a síróangyalos. Sajnos nem vagyok olyan fanatikus hogy a címüket is tudjam.

2014. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!!:) nekem a síró angyalos részek tetszenek nagyon, de a legújabb részeket is imádom!!!:)
2014. jún. 2. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a negyedik évadban voltak a legkiemelkedőbb részek, amikor Ten Donnával utazott. A Planet of the Ood, A Silence in the Library, a Turn Left, a Midnight, és az évadzáró(k)... ott kb nem volt olyan rész, amit ne imádtam volna. Amit meg még nagyon szerettem az az Imossible Planet/Satan's Pit, és a Human Nature/The Family of Blood. Ezek a duplarészesek nagyon el lettek találva...
2014. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!