Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mi történik a...

Szerintetek mi történik a Kontroll című film végén?

Figyelt kérdés

Én azt mondanám, hogy Bulcsú meghal. De akkor miért nem fékez a metró?

Túl szürreális a végén, hogy a négy mozgó lépcső egyszerre, egy irányba indul el, szerintem ez a mennyországba vezető utat szimbolizálja.



2014. jún. 8. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kedvenc magyar filmem. A magyar filmekkel csupán az a baj, hogy teletűzdelik groteszk elemekkel, amik miatt a film - hát nem azt mondom hogy érthetetlen, de - sejtelmes marad. Nem feltétlenül akartak konkrétummal zárni a forgatókönyv szerint sem, és a rendezők is így akarták, a kérdésed pedig szerintem minden egyes néző fejében megfordult.. valahogy én sem tudom kikövetkeztetni, fantáziamozgató.
2014. jún. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Számomra úgy nyerne értelmet a film (leginkább), ha Bulcsú a gyilkos. Viszont van egy jelenet, mit nagyon nem tudok hova tenni, pedig már vagy ötször láttam a filmet (én is nagyon szeretem:) : a hegesztő pasi az alagútban. Őt Szabó Győző játssza. Az az érdekes jelenetük Bulcsúval...

Nem értem.

2014. jún. 8. 01:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Helló , Bulcsú az aki ezt az őrületet kezdi felismerni és egyre jobban kivonja magát a a pokolból ami a földalatti . A gyilkos létezik önállóan és megszáll másokat ő is találkozik vele párszor , de ő aki külső megfigyelő . A gyalogkakukkot se ő lökte alá se senki mást . A vezetőség bűnbakká akarja tenni . Amikor egy öreg aláesik akkor ellenőrzik az utasokat . A sínfutásba meghal de átkerül a túlvilágra ezért viszi fel az angyal .
2016. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A metró sosem fékez csak dudál mikor futnak az alagútban, ez érthetetlen amúgy, de egyik sínezésnél se fékez a metró mikor meglátja őket az alagútban.
2016. nov. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!