Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha az alábbi sorozatokat...

Ha az alábbi sorozatokat élvezeti szint szerint sorba kéne helyezni (elől a legjobb, leghátul a legrosszabb), ti milyen sorrendbe rendeznétek őket? Lennt a sorozatok nevei.

Figyelt kérdés
Dexter, Breaking Bad, Walking Dead, Sons of Anarchy, Drót, Szökés, Lost. Amit nem láttál, azt hagyd ki a sorolásból.

2014. jún. 8. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Walking Dead, Breaking Bad, Dexter, Lost, Szökés.

Első kettő talán holtversenyben van. Nem igazán tudtam dönteni a kettő között. Szökés az első 1-2 évad után iszonyat unalmas és kusza lett (nem azért negatívum, mert nem értettem volna, hanem azért mert hülyeség lett) szerintem. Nagyon nehezen vettem rá magam, hogy befejezzem (ha egyáltalán befejeztem, már nem is nagyon emlékszem). Ezzel talán a Dexter és a Lost is így van. Nagyon jól indultak, sok lehetőség volt a sztoriban és a karakterekben, de végül pár évad után elszúrták őket.

2014. jún. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Walking Dead
2014. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Személy szerinti sorozatom:

Breaking Bad, Dexter, Sons of Anarchy, Szökés, Lost.


A Breaking Badet én azért tisztelem, mert a csúcson hagyta abba, és örök kedvenc marad. A Dextert is szerettem az első 4 évadban, de bizony, amit az első írt, nem tudták befejezni, pedig kellett volna. A Lost-ot nem tudom, én sose bírtam végignézni, annyira nem tetszett, azért került utoljára.

2014. jún. 8. 15:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Lost, Dexter.
2014. jún. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Breaking Bad,Walking Dead ,Szökés ,Lost . :)
2014. aug. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gh05t ***** válasza:

Breaking Bad,Dexter,Walking dead.

Szerintem a Breaking Bad a valaha készített legzseniálisabb sorozat és ezt a szereplők teszik azzá (persze maga a történet is nagyon jó) Bryan Cranston és Aaron Paul szerepe nagyon el van találva mert végigkisérhetjük az ő jellemváltozásukat és azt a karakterdrámát aminek kivitelezése tökéletes.

2014. nov. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!