Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Leszbikusok! Nektek hogy...

Leszbikusok! Nektek hogy tetszett az Adele Élete c. film?

Figyelt kérdés
Amikor moziban adták arról lemaradtam, itthon néztem csak meg később, attól függetlenül hogy hosszú nekem nagyon tetszett.
2014. jún. 15. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Maga a színészkedésük tetszett, egyszer nézhető volt :)


18/l

2014. jún. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszett. Főleg azért, mert nem arra helyezték a hangsúlyt a film készítői, hogy mennyi sminket és milyen hajkreációt adjanak a karaktereknek. Pl. amikor spagettit ettek, akkor sem rohantak a sminkesek minden egyes falat után eltüntetni a paradicsomfoltokat. :) Természetesnek hatott, hétköznapinak. Nem lett happy end a vége, nem úgy fejezték be, ahogyan általában a legtöbb (hozzá kell tenni, hogy amerikai, ez ugyebár nem az) filmet. Én valahol magamra ismertem Adéle személyében, talán emiatt is kicsit jobban át tudtam érezni a film mondanivalóját.


20/L

2014. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán tetszett, untam (második próbálkozásra sikerült befejezni), rádásul ez egy nagy "leszbikus szexet tökéletesen imitáló" film elvileg, mi megnéztük többen egy csapatban csak a szexjelenetet és rengeteget nevettünk, teljesen valótlan és lehetetlen az egész. A karakterek nekem gyengék, a főszereplő lányok nem néznek ki túl jól és tényleg nagggyon hosszú. Hogy mondjak valami pozitívat is, igaza van az előzőnek, maga a film (ha nem emelünk ki részleteket) életszerű és a zenével egész jól bánnak, de ennyi.

DE ez csak az én személyes véleményem, tudom, kritikus vagyok kicsit :D

2014. jún. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett, bár kicsit nyomasztóra sikerült. Én nem bántam volna egy feszültséglevezető végkifejletet.


A Nagy Szexjelenet hiteles lett volna ha azt a sok fenékcsapkodást, meg idióta pózt kihagyják belőle. De azért nem volt rossz.


Ami nekem nagyon nem tetszett, hogy Emmát egy pasival csalja meg Adéle. Tehát azért mégis a hetero világ felé billen ez a film is, hiába nem bírja magát túltenni Emmán. A vége megint arra hajlik, hogy talán a pasival összejött később.


Nekem ez nem tetszik. Hírverést csinál abból, hogy leszbi film, de a főszereplő életébe közben becsempészi a pasikat....szóval ez nem fair szerintem. Ha lánnyal csalja meg, élethűbb a sztori.


20/L/L

2014. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

igen,valoszinu azert csalta meg fiuval. mert sok fiu vette korul,lehet hogy erdekelte hogy milyen is valojaban ujra veluk lenni!! ha annyira okoskodsz irj egy filmet,meg filmesitsd meg ;)

17L

2015. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy ez a sztori :) Hanem az, hogy ennek ellenére beharangozták marhanagy leszbi filmnek :D


Attól még mert nem vagyok forgatókönyvíró vagy filmrendező még el tudom dönteni, hogy tetszik-e vagy sem :'D

2015. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!